Darłówko Apartamenty

Home > Darłówko > Darłówko Apartamenty

SŁONECZNE APARTAMENTY Darłówko

Komfortowe SŁONECZNE APARTAMENTY w Darłówku Wschodnim

Cena od 30 zł/os.
Do Plaży: 1000 m.
ul. Turystyczna 37, Darłówko, Darłówko

Oferujemy Państwu nocleg w komfortowych warunkach w następujących apartamentach: - pięć apartamentów 2-pokojowych + aneks kuchenny + łazienka - jeden apartament 1-pokojowy + aneks kuchenny + łazienka Wyposażenie apartamentów: TV, czajnik elektryczny, indukcyjna kuchenka elektryczna, lodówka, suszarka na ubrania, pościel, ręczniki (także plażowe), suszarka do włosów, naczynia kuchenne, parawan, drewniany wózek dla dziecka, wanienka i krzesełko do karmienia dziecka, łóżeczko drewniane dla dzieci z materacem bez pościeli, na tarasie znajdują się meble ogrodowe oraz grill. Dodatkowo do dyspozycji Gości (bezpłatnie): żelazko + deska do prasowania, dostęp do pralki, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, rowery. Na naszych najmłodszych Gości czeka plac zabaw. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska w ogrodzie w specjalnie wydzielonym miejscu. Do dyspozycji Gości są drewniane wózki przeznaczone do przewożenia dzieci bądź plażowego ekwipunku, które z pewnością umilą Państwa pociechom wyjście na plażę. Na każdy apartament przypada miejsce parkingowe. Jeśli pragniesz spędzić urlop w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ręczniki i leżaki wydawne są Gościom po wpłaceniu kaucji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą słoneczną ofertą i wspólnego odkrywania licznych atrakcji Darłówka!

NASZA OFERTA:

Darłówko to całoroczna miejscowość letniskowa położoną nad rzeką Wieprzą. Tutejszy mikroklimat z czystym powietrzem oraz malownicze tereny są szczególnie doceniane przez rodziny z dziećmi oraz osoby lubiące aktywne spędzanie wypoczynku. Miasteczko od lat stanowi cel wycieczek turystów z całej Polski i zza granicy.

Charakterystyczną cechą tego miejsca są dwie plaże przedzielone rzeką wpływającą do morza. Turyści mogą więc wybrać, na którą - wschodnią czy zachodnią - plażę chcą się wybrać.

Przy głównym deptaku ustawione są liczne sklepiki z pamiątkami. Znajdują się tutaj także przeróżne restauracje, bary oraz kawiarnie.

Z ciekawych miejsc, które warto zobaczyć wypoczywając w Darłówku jest port rybacki, latarnia morska a także Zamek Książąt Pomorskich i Szlak Cystersów oplatający gminę Darłowo.

Miejscowa baza noclegowa, w której znajdują się luksusowe apartamenty, wygodne pokoje oraz obszerne pola kempingowe, gwarantuje wymarzony wypoczynek w przystępnych cenach. 

CENNIK:

Cennik 2018 - OSTATNI WOLNY TERMIN W SIERPNIU - od 11 SIERPNIA - Zapraszamy !!   od 1.04 do 16.06. od 16.06. do 23.06.. od 23.06. do 30,06. od 30.06. do 18.08. od 18.08. do 25.08 od 25.08. do 1.09. od 1.09. do 30.09 Apartamenty nr 1 - 2 130 zł/doba 150 zł/doba 160 zł/doba 270 zł/doba 200 zł/doba 160 zł/doba 130 zł/doba Apartament nr 3 150 zł/doba 180 zł/doba 190 zł/doba 300 zł/doba 220 zł/doba 200 zł/doba 150 zł/doba Apartamenty nr 4 - 5 130 zł/doba 150 zł/doba 160 zł/doba 260 zł/doba 200 zł/doba 150 zł/doba 130 zł/doba Apartament nr 6 100 zł/doba 110 zł/doba 120 zł/doba 160 zł/doba 130 zł/doba 100 zł/doba 100 zl/doba Za każdą dodatkową osobę w apartamencie - dolicza się 30 zł/doba. Uwaga: Ręczniki i leżaki - wydawane są Gościom po wpłaceniu kaucji - kaucja za ręcznik duży 25 zł - ręcznik mały 15 zł  kaucja za leżak - 50 zł Przy rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30 % należności - w terminie 3 dni od daty rezerwacji - pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu. Przy rezygnacji z rezerwacji - wpłacony zadatek - nie podlega zwrotowi OSTATNI WOLNY TERMIN W SIERPNIU - od 15 SIERPNIA - ZAPRASZAMY !   Zgodnie z art.13 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/ 46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119). informuje, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Słoneczne Apartamenty, Magdalena Dymek ul. Turystyczna 37, Darłówko, sloneczneapartamenty@o2.pl 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych-na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b) -przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której strona jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na zadanie osoby,której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. 3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowychbeda wyłącznie podmioty uczestniczące w realizacji usług. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat. 5) Posiada Pani/Pan prawo do zadania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organunadzorczego. 7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.