Pokoje AGMA Darłowo

Pokoje AGMA Darłowo

Zapisz

PROMOCJA NA CZERWIEC,LIPIEC I SIERPIEŃ - PRZY REZERWACJI NOCLEGÓW NA 14 DÓB - 1 DOBA GRATIS!!

Cena od 35 do 50 zł/os.
Do Plaży: 1500 m.
ul. Morska 94, Darłowo

Zapraszamy Państwa do Pokoi Agma zlokalizowanych przy ulicy Morskiej, łączącej Darłowo i Darłówko. Nasz obiekt położony jest w pięknej, malowniczej okolicy około 1500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. By dostać się nad brzeg morza wystarczy przespacerować się ścieżką rowerowo-spacerową prowadzącą nad sam Bałtyk. W pobliżu naszego obiektu znajduje się park, przystań portowa i łódki dla dzieci. Nieopodal położony jest również Aquapark.

Do zaoferowania mamy dla Państwa nowoczesne pokoje typu studio z aneksem kuchennym przeznaczone dla 4-6 osób oraz pokoje gościnne 2-3 osobowe.

NASZA OFERTA:

Oferujemy Państwu:

 • pokoje typu studio z aneksem kuchennym przeznaczone dla 4-6 osób oraz pokojowe dla 2-3 osób z łazienką i TV
 • w każdym pokoju studio znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem: lodówka, kuchenka, czajnik, naczynia
 • parking na posesji
 • ogrodzonej - dogodne warunki dla rodzin z dziećmi
 • mośliwość korzystania z grilla
 • bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi)

INNE INFORMACJE:

Darłowo to piękne, nadmorskie miasto położone nad rzeką Wieprza, w środkowej części polskiego wybrzeża. Miasto to słynie nie tylko z ciekawej historii, sięgającej XI wieku ale również ze specyficznego, zdrowotnego mikroklimatu i kilometrów pięknych, piaszczystych plaż. To właśnie malownicze położenie, plaże i warunki naturalne przyciągają tu co roku tłumy turystów z każdego zakątka Polski.

Jedną z ciekawszych atrakcji Darłowa jest Zamek Książęcy pochodzący z połowy XVI wieku. Obecnie ta zabytkowa budowla pełni funkcję muzeum i jest udostępniona do zwiedzania przez cały rok. Oprócz ciekawych ekspozycji stałych można tam podziwiać również wystawy czasowe. Na zamku organizowane są także liczne imprezy kulturalne. Zabytkowymi budowlami, które warto zobaczyć przy okazji nadmorskiego wypoczynku są również: kościół Mariacki, kościół św. Jerzego oraz kościół św. Gertrudy. Turystów może zainteresować też Kamienna Brama czyli szczątki fortyfikacji grodzkich.

Najpopularniejszą dzielnicą Darłowa jest Darłówko położone nad samym brzegiem morza. W Darłówku znajduje się port rybacki pełniący również funkcję portu turystycznego i przeładunkowego. Przy wejściu do portu wybudowana została latarnia morska. Darłówko podzielone jest na dwie części wschodnią i zachodnią. By przedostać się z jednej do drugiej można przejść specjalnym - jedynym takim w Polsce - rozsuwanym mostem. 

Pokaż więcej

OKOLICE OBIEKTU:

Nadmorskie Darłówko to dzielnica zabytkowego, pamiętającego średniowiecze miasta Darłowo. Darłówko położone jest opodal ujścia rzeki Wieprzy do morza. Dogodne położenie, oddziaływający leczniczo mikroklimat, zabytki Darłowa, bogactwo atrakcji a także obfita baza noclegowa i gastronomiczna Darłówka powodują, że od dawna na wczasy przyjeżdżają tutaj tłumy letników z Polski i z zagranicy.

Na odwiedzających czeka tutaj ładna plaża a w właściwie dwie, ponieważ plaża podzielona jest przez uchodzącą do morza rzeczkę na wschodnią oraz zachodnią. Na plaży wschodniej trafiają się miejscami skupiska kamieni, ale urządzono na niej boisko do siatkówki plażowej oraz wiele atrakcji dla dzieci. Plaża zachodnia jest szersza i nie ma tutaj kamieni. Na zachodniej plaży możemy wypożyczyć sprzęt wodny. W sąsiedztwie plaży znajdują się liczne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i inne budynki proponujące noclegi w Darłówku.

Do największych atrakcji Darłówka należą port i latarnia. Port, głównie rybacki, pełni też role turystyczne cumują tu w dużej liczebności statki spacerowe. Tuż przy wejściu do przystani znajduje się też latarnia morska. Inną ciekawostką letniska jest rozsuwany most na rzece Wieprzy, spinający Darłówko Wschodnie z Zachodnim - to jedyny tego typu most w Polsce. Miłośników militariów zapraszamy w ostatnim tygodniu czerwca na Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych.

Pokaż więcej

CENNIK:

Apartament jednopokojowy (dla 2 do 3 osób) od 70 do 120 zł za dobę /cały apartament/

Apartament dwupokojowy (dla 4 do 6 osób) - od 150 zł  do 200 zł za dobę / cały apartament/

PROMOCJE :

 • atrakcyjne ceny do 30 czerwca . i po 20 sierpnia
Pokaż więcej

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Taras
 • Wi-Fi
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Czajnik elektryczny
 • Telewizor

Dostępne w obiekcie

 • Plac zabaw
 • Parking
 • Grill
 • Ogród do dyspozycji gości

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie