Apartamenty PAULA Darłówko

Home > Darłówko > Apartamenty PAULA Darłówko

Apartamenty PAULA Darłówko

Cena od 65 zł/os.
ul. Północna 18, Darłówko, Darłówko

Apartament wypoosażony jest w: - suszarkę do wlosów - reczniki - suszarkę stojacą na rzeczy - deskę do prasowania, żelazko - mikrofalę - zewnętrzny stolik z krzesłami na tarasie - telewizor - wi-fi - dvd - lodówka z zamrażalnikiem,kuchenka indukcyjna, sztućce, garnki, zastawa stołowa itp. Apartament przeznaczony jest dla 3 do 4 osób max., posiada dwa podwójne łóżka.

CENNIK:

Od września do  czerwca cena za dobę - ustalana indywidualnie lipiec-sierpień - od 250 do 350 zł Doba rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy się o godzinie 10:00. Wstępnej rezerwacji dokonuje się telefonicznie. Rezerwacja ważna jest po wpłacie zadatku w ustalonej wysokości, w terminie 3 dni od dokonania rezerwacji na wskazane konto bankowe-PKO BP SA 24102046810000170200330811 Monika Skotarczyk, bądź przekazem pocztowym. Standardowo pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,15 zł. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO DRUGIEGO OBIEKTU:

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.