Hotel **** APOLLO Darłówko

Hotel **** APOLLO Darłówko

Zapisz

HOTEL PRZY SAMEJ PLAŻY! LUKSUSOWE POKOJE Z NIEZAPOMNIANYM WIDOKIEM NA MORZE

Cena od 140 zł/os.
Do Plaży: 10 m.
ul. Kąpielowa 11, Darłówko

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w kameralnym Hotelu Apollo w Darłówku. Obiekt pochodzi z XIX wieku i jest jedynym tego typu hotelem na Pomorzu. Zlokalizowany jest przy samej plaży, w sąsiedztwie różanej wydmy, w centrum nadmorskiej dzielnicy Darłowa (Darłówko Wschodnie). Bliskość plaży oraz stylowa fontanna od frontu hotelu pośród spacerowego skweru z rzadką roślinnością pozwolą Państwu spędzić wymarzony urlop nad morzem w atmosferze relaksu i odprężenia.

NASZA OFERTA:

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 16 komfortowo i stylowo urządzonych pokoi. Każdy z nich posiada klimatyzację. Wszystkie także mają bajeczny widok na morze lub na przepiękny skwer spacerowy z fontanną.

Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy pokoje o podwyższonym standardzie: przestronny Apartament, pokoje De Lux oraz pokój typu Studio. Restauracja Plażowa w Hotelu Apollo Klasyczny wystrój wnętrza podkreślają marmurowe posadzki i gustowny fortepian, którego dźwięki umilą chwile spędzone w tym miejscu.

Restauracja Plażowa w Hotelu****Apollo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, oferuje szeroki wybór produktów, które pochodzą z gospodarstw agroturystycznych, dzięki czemu są nie tylko smaczne i zdrowe, lecz także ekologiczne. Naszym Gościom polecamy również odwiedzenie kawiarni, która znajduje się na piętrze, skąd roztacza się wspaniały widok na morze.

Naszą wieloletnią specjalnością jest serwowanie tylko zdrowej żywności: - regionalnych produktów mleczarskich, - warzyw uprawianych bez pestycydów, - świeżych ryb z codziennych połowów - naturalnych soków owocowych, - miodu z okolicznych barci, - wytwarzanego na miejscu kwasu chlebowego, - naturalnych wędlin, w tym szynek wędzonych dymem z drzew owocowych, - wybornych przetworów garmażeryjnych.

Pokaż więcej

OKOLICE OBIEKTU:

Nadmorskie Darłówko to dzielnica zabytkowego, pamiętającego średniowiecze miasta Darłowo. Darłówko położone jest opodal ujścia rzeki Wieprzy do morza. Dogodne położenie, oddziaływający leczniczo mikroklimat, zabytki Darłowa, bogactwo atrakcji a także obfita baza noclegowa i gastronomiczna Darłówka powodują, że od dawna na wczasy przyjeżdżają tutaj tłumy letników z Polski i z zagranicy.

Na odwiedzających czeka tutaj ładna plaża a w właściwie dwie, ponieważ plaża podzielona jest przez uchodzącą do morza rzeczkę na wschodnią oraz zachodnią. Na plaży wschodniej trafiają się miejscami skupiska kamieni, ale urządzono na niej boisko do siatkówki plażowej oraz wiele atrakcji dla dzieci. Plaża zachodnia jest szersza i nie ma tutaj kamieni. Na zachodniej plaży możemy wypożyczyć sprzęt wodny. W sąsiedztwie plaży znajdują się liczne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i inne budynki proponujące noclegi w Darłówku.

Do największych atrakcji Darłówka należą port i latarnia. Port, głównie rybacki, pełni też role turystyczne cumują tu w dużej liczebności statki spacerowe. Tuż przy wejściu do przystani znajduje się też latarnia morska. Inną ciekawostką letniska jest rozsuwany most na rzece Wieprzy, spinający Darłówko Wschodnie z Zachodnim - to jedyny tego typu most w Polsce. Miłośników militariów zapraszamy w ostatnim tygodniu czerwca na Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych.

Pokaż więcej

CENNIK:

Od 1 października do 31 marca - sezon niski   
  1 osoba 2 osoby dodatkowa osoba
Pokój z widokiem na park 165 PLN 280 PLN 80 PLN
Pokój z widokiem na morze 200 PLN 350 PLN 80 PLN
Pokój De Luxe /boczny widok na morze/ 200 PLN 350 PLN 80 PLN
Pokój Studio z widokiem na morze x 450 PLN 80 PLN
Apartament z widokiem na morze x 580 PLN 80 PLN

Dzieci od 4 do 15 lat - 40 PLN

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie oraz dostęp do internetu, WiFi lub łącze kablowe.

 

Od 1 kwietnia do 22 czerwca i od 4 września do 31 października - sezon średni
  1 osoba 2 osoby dodatkowa osoba
Pokój z widokiem na park 170 PLN 290 PLN 80 PLN
Pokój z widokiem na morze 220 PLN 370 PLN 80 PLN
Pokój De Luxe /boczny widok na morze/ 250 PLN 370 PLN 80 PLN
Pokój Studio z widokiem na morze x 390 PLN 80 PLN
Apartament z widokiem na morze x 690 PLN 80 PLN

Dzieci od 4 do 15 lat - 50 PLN

Cena zawiera śniadanie oraz  dostęp do internetu WiFi lub łącze kablowe.

 

Od 23 czerwca do 3 września - sezon wysoki
  1 osoba 2 osoby dodatkowa osoba
Pokój z widokiem na park 260 PLN 470 PLN 130 PLN
Pokój z widokiem na morze 350 PLN 590 PLN 130 PLN
Pokój De Luxe /boczny widok na morze/ 350 PLN 590 PLN 130 PLN
Pokój Studio z widokiem na morze x 630 PLN 130 PLN
Apartament z widokiem na morze x 820 PLN 130 PLN

Dzieci od 4 do 15 lat - 90 PLN

Cena zawiera: śniadanie, obiadokolację oraz dostęp do internetu WiFi lub łącze kablowe.


Powyższy cennik nie dotyczy okresu świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Wielkanocy oraz weekendu majowego ze względu na odrębne oferty dotyczące wymienionych okresów. Podane ceny pobytu nie uwzględniają opłaty klimatycznej, która wynosi 2,15 PLN za osobę/dobę. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o 11:00.

Dodatkowo płatne:
Obiadokolacja – 60 PLN /osoba, dzieci od 4-15 lat – 30 zł
Pobyt zwierzęcia: pies - 20 PLN, duży pies - 40 PLN, kot – 15 PLN.

Szczegółowy cennik dostępny na stronie obiektu.

Pokaż więcej

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie