SIELANKA Dąbki

Home > Dąbki > SIELANKA Dąbki

SIELANKA Dąbki

Sielski klimat wypoczynku w dwukondygnacyjnych domkach

Domki Sielanka to nowo powstały obiekt noclegowy, który zaprasza na wypoczynek do malowniczej miejscowości nad morzem - Dąbki. Ze względu na mikroklimat oraz szczególne walory turystyczne Dąbkom nadano status Uzdrowiska. Atrakcyjna lokalizacja: od strony północnej miejscowość otoczona Morzem Bałtyckim a od strony południowej dużym, przybrzeżnym Jeziorem Bukowo. Co rok naszą przepiękną nadbałtycką miejscowość odwiedzają licznie nie tylko kuracjusze ale i miłośnicy sportów wodnych, wędkarstwa oraz wszyscy Ci, którzy kochają Bałtyk. Na odwiedzających nas gości czekają przytulne, piętrowe domki z ogródkiem rekreacyjnym (z murowanym grillem) o pow. 25 m2, zapewniające pełną intymność. Powierzchnia domku wynosi ponad 50 m.kw. Domki Sielanka usytuowane są w zacisznym miejscu, w strefie A uzdrowiska Dąbki. Od morza dzieli nasz zaledwie 8 min spacerem, w najbliżej okolicy znajduję się jezioro.

NASZA OFERTA:

W każdym domku jednocześnie zakwaterować możemy do 6 osób: - każdy z domków posiada dwie kondygnacje - na poddaszu znajdują się 2 sypialnie oraz garderoba - na parterze: salon, kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty oraz łazienka, w której znajduje się kabina z deszczownicą - każdy z domków posiada duży murowany grill (w ogródku rekreacyjnym za domkiem) - tarasy wyposażone zostały w meble, aby umilać Państwu czas spędzony na świeżym powietrzu - domki wyposażone są w 42 calowe telewizory - na terenie naszego obiektu oferujemy bezpłatny dostęp do internetu - gościom zapewniamy dwa miejsca parkingowe na jeden domek

CENNIK:

null

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.