Dąbki Ośrodki wczasowe

Home > Dąbki > Dąbki Ośrodki wczasowe

Ośrodek MARIA Dąbki

Wybiera nas większość rodzin... Sprawdź i Ty możesz poczuć dlaczego.

Do Plaży: 200 m.
ul. Piaskowa 2, Dąbki

Proponujemy naszym Gościom komfortowe noclegi w doskonale wyposażonych pokojach. Łącznie dla naszych gości przygotowaliśmy 120 miejsc. Wszystkie, jak przystało na Dąbki, zachowane w wysokim standardzie. Każdy pokój jest nasłoneczniony; połowa pokoi do południa, druga połowa po południu. Pokoje wyposażone są m.in. w: nowoczesną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym przedpokój z pojemną szafą typu komandor balkon TV bezprzewodowy Internet Wi-Fi leżaki oraz koce plażowe Na terenie ośrodka znajduje się m.in.: przestronna jadalnia kawiarnia całodobowa recepcja parking /pilnowany/ plac zabaw dla dzieci boisko do badmintona kosz do koszykówki Od lat staramy sprostać się Państwa oczekiwaniom podając zawsze świeże i smaczne posiłki. Korzystając z naszej kuchni może być Państwo pewni, że nigdy nie wyjdziecie ze stołówki głodni. Naszą specjalnością jest kolacja "Ryba na wiele sposobów", podczas której możecie Państwo spróbować przeróżnych potraw sporządzonych wyłącznie z ryb. Naszym Gościom serwujemy trzy posiłki: śniadanie, obiad, kolacja. Wszystkie posiłki serwowane są w formie stołu szwedzkiego.

CENNIK:

ZAPRASZAMY NA II FESTIWAL RYBNY 7.07 - 14.07.2018 CODZIENNIE WYJĄTKOWE POTRAWY Z RYB W CENIE TURNUSU! 7 DNI Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM TYLKO 973 zł/osoba 763 zł/osoba* CENA 937 zł 7.07. - 14.07. W OFERCIE LAST MINUTE ZOSTAJE OBNIŻONA DO 763 zł* za tydzień Ceny już od 85 zł za dobę z pełnym wyżywieniem. Cena również zawiera: podatek VAT opiekę animatora czasu wolnego wyjątkową kolację: ryba na wiele sposobów (ponad 30 potraw wyłącznie z ryb).

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.