Hotel SARACEN Dąbki

Home > Dąbki > Hotel SARACEN Dąbki

Hotel SARACEN Dąbki

150 metrów do morza

Cena od 95 zł/os.
Do Plaży: 150 m.
ul. Wiklinowa 2, Dąbki, Dąbki

Zapraszamy do nowo wybudowanego Hotelu Saracen w Dąbkach. Oferujemy Państwu pokoje w wersji STANDARD i STANDARD PLUS. Na specjalne życzenie Gości istnieje możliwość umieszczenia w pokoju dodatkowych dwóch dostawek. Pokoje wyposażone w pełny węzeł sanitarny, TV DVBT, telefon, suszarkę oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Dla naszych Gości w sezonie letnim przygotowaliśmy pakiet wyżywienia w formule HB (śniadanie + obiadokolacja) w cenie pobytu.W cenie pokoju parking GRATIS

CENNIK:

Ceny dostępne są w zakładce ,,Cennik" na naszej stronie www - http://www.saracen-hotel.pl/cennik  Ceny nie zawierają opłaty klimatycznej, która wynosi 3,5zł na dzień/osobę. Dzieci od 0 do 2 lat - 0,00 zł/osobę bez świadczeń Dzieci od 2 do 16 lat - 100 zł/osobę z wyżywieniem. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, kończy o 10:00 W każdym pokoju znajduje się dostawka. Na życzenie klienta istnieje możliwość wstawienia drugiej dostawki. Osoba pozostająca na drugiej dostawce 70 zł/osobę z wyżywieniem. Na terenie Hotelu dopuszcza się obecność małych zwierząt (waga do 5 kg) po uiszczeniu należytej opłaty. Opłata 25 PLN/doba.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.