Dąbki Ośrodki wczasowe

Home > Dąbki > Dąbki Ośrodki wczasowe

Dukat Medical SPA Dąbki

Komfortowy kompleks wypoczynkowy Wellness&SPA

Dukat Medical SPA to komfortowy kompleks wypoczynkowy położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Dąbki, w miejscu, gdzie od morza oddziela go niewielki, zaledwie 50 metrowy pas zieleni. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje 2 i 3 osobowe, rodzinne typu studio oraz komfortowe apartamenty. Budynek jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych, posiada podjazd, jak i windy. Na ogrodzonym terenie znajdują się place zabaw dla dzieci, miejsca wypoczynkowe, boiska sportowe oraz strzeżony i monitorowany parking.

NASZA OFERTA:

Na parterze budynku wydzielona jest strefa zdrowia i urody. W nowoczesnym Centrum Rehabilitacji, pod kontrolą lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu prowadzone jest lecznictwo uzdrowiskowe i specjalistyczna rehabilitacja z wykorzystaniem naturalnych zasobów i metod leczenia oraz najnowocześniejszego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. W gabinetach odnowy biologicznej, przy blasku świec i aromacie wonnych olejków nasi goście poddają się zabiegom poprawiającym urodę i kondycję. Wyjątkowy relaks czeka naszych gości w strefie SPA. Znajdują się tam sauny, łaźnia parowa, jacuzzi, whirpool z przeciwprądami i kaskadą wodną, wanny do kąpieli aromatycznych oraz bicze szkockie. Na najmłodszych gości czeka moc atrakcji. Do dyspozycji tych szczególnych gości jest świetnie wyposażony pokój zabaw, kulkolandia z basenem wypełnionym kulkami, drabinkami i zjeżdżalniami, sala telewizyjna oraz pingpong, piłkarzyki i gry zręcznościowe.

INNE INFORMACJE:

Szerokie, piaszczyste plaże, leczniczy, morski klimat z czystym, nasyconym jodem powietrzem, z cala pewnością tworzą podstawę do spokojnego i regenerującego zdrowie wypoczynku przez cały rok. Poza czystą wodą Bałtyku i przepięknymi plażami wczasowicze i kuracjusze mają tu także do dyspozycji rozległe, choć niegłębokie jezioro Bukowo, które znakomicie nadaje się do uprawiania sportów wodnych. Dukat Medical SPA to doskonałe miejsce na wczasy przez cały rok. Obiekt położony jest w malowniczym miejscu, gdzie od morza oddziela go zaledwie 50 m pas zieleni. Komfortowe pokoje, baza SPA i odnowy biologicznej oraz bogata infrastruktura rekreacyjno-rozrywkowa czynią nasz ośrodek miejscem wspaniałym na rodzinny wypoczynek. Na ogrodzonym terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe miejsca wypoczynkowe miejsca na ognisko i biesiadę parking monitorowany kawiarnia sala telewizyjna gry: pingpong, bilard, automaty go gier wypożyczalnia rowerów.

OKOLICE OBIEKTU:

W Dukat Medical SPA szczególną troską darzymy naszych małych gości, dlatego na terenie obiektu znajdują się liczne atrakcje przeznaczone do zabawy, edukacji, oraz gier sportowych. Podczas pobytu w naszym sanatorium, mali goście mogą skorzystać z licznych imprez, wycieczek, obejrzeć występ artystów albo wziąć udział w balu lub dyskotece. Podczas pobytu polecamy: - Domowe przedszkole - wyposażone jest w zabawki, klocki, książeczki, bajeczki, kredki, farby oraz wszelkiego rodzaju gry edukacyjne. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną przedszkolankę. - Sala kinowa - odbywają się tu projekcje bajek, teatrzyki dla dzieci - Świetlica - Biblioteka - Kulkoandia - sala zabaw z basenami z pileczkami, zjeżdżalniami, drabinkami i labiryntami Ze względów bezpieczeństwa w Kulkolandii może przebywać ograniczona ilość dzieci. - STREFA SPA - Jacuzzi whirpoll z kaskadą wodną i przeciwprądami. W strefie SPA dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką dorosłych. - Automaty do gier zręcznościowych - PingPong - Bilard - Piłkarzyki

CENNIK:

Dostępny na stronie www.dukatspa.pl

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.