Domki SŁONECZNY BRZEG Dąbki

Home > Dąbki > Domki SŁONECZNY BRZEG Dąbki

Domki SŁONECZNY BRZEG Dąbki

KOMFORTOWE DOMKI LETNISKOWE W DĄBKACH.

Cena od 35 zł/os.
Do Plaży: 400 m.
ul. Łąkowa 8, Dąbki, Dąbki

Słoneczny Brzeg to kompleks komfortowych domków letniskowych w atrakcyjnej, nadmorskiej miejscowości Dąbki. Drewniane chatki usytuowane są zaledwie 7 - 10 minut spacerkiem od morza i jeziora Bukowo. Naszym gościom proponujemy noclegi w 16 domkach jedno i dwu pokojowych a także domek piętrowy. Posesja jest bezpieczna i ogrodzona, klienci Słonecznego Brzegu, mają możliwość zaparkowania samochodu przy samym domku. Słoneczny Brzeg to miejsce przyjazne dzieciom – na terenie kompleksu znajduje się kolorowy plac zabaw, cymbergaj i piłkarzyki.

NASZA OFERTA:

Dąbki to niewielka, uzdrowiskowa miejscowość położona w północno-zachodniej Polsce. Wieś sąsiaduje z Bobolinem, a nieco dalej z Darłowem. Jedną z miejscowych atrakcji, oprócz dostępu do morza i pięknej piaszczystej plaży, jest również jezioro Bukowo. Dąbki to miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, osoby starsze a także wycieczki szkolne. Znajduje się tutaj wiele ośrodków organizujących kolonie czy zielone szkoły. Specyficzny, nadmorski mikroklimat oraz czyste powietrze sprawiają, że pobyt w uzdrowisku szczególnie korzystnie wpływa na osoby cierpiące na nerwice, reumatyzm oraz schorzenia ze strony układu oddechowego

Plaża w Dąbkach jest szeroka i czysta. Wędrując po złocistym piasku, gdzie nie gdzie znaleźć można różnobarwne, niewielkie kamyki a wśród nich kawałki bursztynu. W sezonie letnim działa tu strzeżone kąpielisko. Zejście do wody jest łagodne i bezpieczne dla dzieci. Wśród porastającego wydmy lasku przebiega długa na 6 kilometrów promenada, idealna na wieczorne spacery.

Wspomnianą wcześniej atrakcją w Dąbkach jest jezioro Bukowo. Akwen ten ma powierzchnię osiemnastu kilometrów kwadratowych.  Przy brzegu zbiornika znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego, szkółki wind i kitesurfingu. Funkcjonuje tu również przystań żeglarska, a latem po jeziorze pływa statek wycieczkowy. Bukowo to także ostoja i lęgowisko licznych gatunków ptaków, ryb oraz roślin wodnych.

Przy okazji nadmorskiego pobytu w Dąbkach warto udać się do Darłowa, przyciągającego turystów licznymi zabytkami. Zwiedzając największe miasto powiatu sławieńskiego warto zobaczyć: kościół Mariacki, kościół Św. Jerzego, Bramę Kamienną, Zamek Książąt Pomorskich, latarnię morską oraz port. W pobliskim Bobolinie na pewno zaciekawią Państwa poniemieckie bunkry znajdujące się na plaży.

Wybierając się na wypoczynek do Dąbek, nie trzeba martwić się o miejsca noclegowe. Bogata oferta od ekskluzywnych apartamentów hotelowych po campingi i pola namiotowe sprawi, że znajdzie się tutaj nocleg na każdą kieszeń. 

CENNIK:

Termin Domek 1 pokojowy 4 os Domek 2 pokojowy 5 os Domek piętrowy 6 os PROMOCJE: 1.06 - 11.06 - 40 zł osoba, 20 zł dziecko 11.06 do 22.06 110 zł 140 zł 170 zł od 22.06 do 08.07 160 zł 200 zł 260 zł od 08.07 do 15.08 210 zł 280 zł 360 zł od 15.08 do 20.08 180 zł 230 zł 280 zł od 20.08 do 31.08 130 zł 165 zł 200 zł wrzesień 40 zł - osoba dorosła, 20 zł - dziecko   Ceny zawierają podatek VAT. Wystawiamy faktury VAT. Koszty energii, wody, parkingu w cenie pobytu. Opłata uzdrowiskowa płatna jest w pierwszym dniu pobytu 3.50 zł za każdy dzień Doba rozpoczyna się od godz. 14.00, a kończy się o godzinie 10.00 Zapraszamy bez zwierząt. Nasz nr konta: PKO BP o/Sławno HENIPA IRENA KRAWCZYK 57 1020 4681 0000 1302 0004 2226

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.