Domki Letniskowe HAWANA Dąbki

Home > Dąbki > Domki Letniskowe HAWANA Dąbki

Domki Letniskowe HAWANA Dąbki

DOMKI LETNISKOWE W DĄBKACH

Cena od 30 do 80 zł/os.
Do Plaży: 50 m.
ul. Dąbkowicka 10, Dąbki, Dąbki

4 osobowe domki wykończone są w drewnie i każdy z nich posiada:  - salon dzienny z aneksem kuchennym (pełne wyposażenie) - mikrofalówkę - telewizję - sypialnię - łazienkę - zadaszony taras z meblami ogrodowymi - sprzęt plażowy W razie potrzeby istnieje możliwość dogrzewania domków. Do dyspozycji gości jest grill i plac zabaw. Łódka na jezioro gratis. Teren posesji jest ogrodzony i dozorowany.

CENNIK:

UWAGA ! W związku z przebudową przystani wodnej w Dąbkach, w sezonie letnim 2018 nie będzie możliwości skorzystania z naszych łodzi rekreacyjnych. Przepraszamy za nieudogodnienia. Ceny wynajmu: już od 100 zł/dobę (więcej informacji na telefon). Na terenie Dąbek pobierana jest opłata uzdrowiskowa (nie ujęta w cenie pobytu). Doba rozpoczyna się o godz. 14.00, kończy o 10.00. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny: 663 133 019 Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku na nasze konto: 77 1020 4681 0000 1002 0039 2183 (PKO BP SA O/Darłowo), P.U.H. "MADA" Bogdan Budzar, 76-150 Darłowo,  ul. Generała Sowińskiego 7c W przypadku braku zaliczki do 5 dni rezerwacje uważa się za nieważna. Zaliczka przepada w momencie rezygnacji z przyjazdu. Koszty energii i wody w cenie pobytu. Wystawiamy faktury vat.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.