Dąbki Domki Letniskowe

Home > Dąbki > Dąbki Domki Letniskowe

Domki FILIPKOWO Dąbki

Komfortowe, w pełni wyposażone, drewniane domki w Dąbkach

Cena od 30 zł/os.
Do Plaży: 400 m.
ul. Parkowa 11, Dąbki

Promocja na czerwiec!  Dla naszych gości już od czerwca dostępny będzie FIGLORAJ :) Oferujemy cztery piętrowe domki, 50m2, w pełni wyposażone, przystosowane dla jednej lub dwóch rodzin (do 7 osób) oraz dwa domki parterowe, 25 m2 dla jednej rodziny (do 4 osób). Domki są w całości wykonane z drewna. Dołożyliśmy wielu starań abyś poczuł się tu wyjątkowo i bliżej natury. Atrakcyjnie położenie działki sprawia, że goście chętnie do nas wracają. Nasze domki znajdują się obok lasu, gwarantując ciszę, śpiew ptaków i spokój. Jednocześnie działka jest w odległości 10 min spacerkiem do centrum, 10-15 min do wspaniałej plaży lub jeziora Bukowo. W drodze na plażę jest jadłodajnia z domowymi obiadami. Oferujemy: - Przestronne pokoje - Bogate wyposażenie - Bezpłatny parking - Zdrowy klimat drewnianych wnętrz - Plac zabaw dla dzieci, trampolinę, figloraj - Do dyspozycji oddajemy również altanę z grillami - TV - Brak dodatkowych opłat

CENNIK:

Cena za domek - uzależniona od terminu przyjazdu. Atrakcyjne rabaty na maj i czerwiec. Opłata klimatyczna wg stawki gminy Dąbki.           Cena domku zawiera:     - noclegi       - energia, woda     - parking       - podatek     - bezpłatne korzystanie z altany z grillami   - bezpłatne kozystanie z placu zabaw, trampoliny, figloraju - możliwość zorganizowania ogniska po uzgodnieniu         Na życzenie otrzymają Państwo gratis:   - łóżeczko turystyczne dla dziecka - krzesełko do karmienia  - wanienkę dla dziecka         Kaucja za domek 200 zł, pobierana w dniu przyjazdu, oddawana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu domku.         Doba noclegowa rozpoczyna się o 15 a kończy o 10.         Pobierany jest zadatek 30%, który przepada w przypadku rezygnacji.         ** ceny dla klientów Filipkowo. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. * Filipkowo ma prawo do zmiany cen.  Serdecznie zapraszamy!

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.