Pokoje MAKSMAR Chłapowo

Home > Chłapowo > Pokoje MAKSMAR Chłapowo

Pokoje MAKSMAR Chłapowo

KOMFORTOWE POKOJE BLISKO PLAŻY, idealne dla rodzin z dziećmi

Cena od 45 do 80 zł/os.
Do Plaży: 150 m.
ul. Żeromskiego 19, Chłapowo

Serdecznie zapraszamy Państwa do całorocznego obiektu MaksMar w Chłapowie. To niewielka nadmorska miejscowość położona na wysokim, klifowym wybrzeżu otoczonym Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Ze względu na położenie naszego obiektu (w pierwszej linii od morza) i przepiękne widoki z tutejszego klifu jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i poza nim. Zaledwie 150-metrowa odległość od plaży umożliwia wspaniały wypoczynek. Malownicze krajobrazy i możliwość zwiedzania okolic (Władysławowo, Półwysep Helski, Trójmiasto) z pewnością urozmaicą państwa pobyt.

NASZA OFERTA:

Do dyspozycji gości oddajemy 2,3,4 osobowe pokoje i apartamenty wyposażone w tv, bezpłatny dostęp do internetu, lodówkę, czajnik, balkon. Istnieje możliwość korzystania z ogólnodostępnej kuchni, bezpłatnego parkingu, miejsca do grillowania, rowerów i sprzętu plażowego.

Pokoje MaksMar to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Mali goście są dla nas szczególnie ważnymi klientami. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy place zabaw z wyjątkowymi atrakcjami, aby mogły skutecznie spożytkować swoją energię. Plac zabaw wewnętrzny na parterze budynku wyposażony w zabawki, domki, zjeżdżalnie i miejsce do rysowania. Plac zabaw zewnętrzny (znajduje się na ogrodzonym terenie naszego pensjonatu) z kompleksem zjeżdżalni, huśtawkami dla najmłodszych, piaskownicą, skałką do wspinaczki oraz liczne samochodziki, traktorki i rowerki. Na Państwa życzenie dla dzieci udostępniamy: łóżeczko turystyczne z materacem ( bez dopłaty ) wanienkę do kąpieli podest łazienkowy przewijak

OKOLICE OBIEKTU:

Władysławowo to nieduże miasto położone u nasady Mierzei Helskiej, jednocześnie nad Bałtykiem i Zatoką Pucką. Nazwa Władysławowo jest związana z Władysławem IV, który zdecydował o wybudowaniu w okolicy Wielkiej Wsi fort obronny i port. Po odzyskaniu niepodległości powstało dodatkowo kąpielisko Hallerowo, a w latach 30-tych rybacki port Władysławowo. W latach 50-tych minionego stulecia scalono Hallerowo, Wielką Wieś i osadę przyportową w gminę Władysławowo.

Władysławowo Atrakcje Turystyczne

Obecnie Władysławowo to mniej więcej 10-tysięczne miasto z portem morskim i morskimi kąpieliskami - znany ośrodek letniego wypoczynku. Na turystów czekają wyśmienicie zagospodarowane, obszerne plaże (po wybudowaniu portu rybackiego zmieniły się prądy morskie i morze nie zabiera piasku z plaż). W granicach miasteczka jest kilka strzeżonych plaż z atrakcjami dla najmłodszych. Na plażach odbywają się turnieje piłki siatkowej i nożnej, zabawy, jogging i gimnastyka, konkursy oraz wiele innych.

Władysławowski port powstał jeszcze przed wojną (w 1938 roku) - obecnie pełni rolę portu morskiego, rybackiego, pasażerskiego i przystani żeglarskiej. Stąd można wypłynąć w rejs wycieczkowy po morzu, a miejscowi rybacy oferują rejsy połączone z wędkowaniem w morzu.

Następna atrakcja wynika z położenia miasta nad Zatoką Pucką - to płytki obszar wodny z całkiem silnymi wiatrami - to wielki atut dla tych, którzy zaczynają pływać na desce. Wśród surferów największą popularnością cieszy się rejon zatoki pomiędzy Władysławowem a Chałupami. Na kempingach, zlokalizowanych na Półwyspie Helskim działa kilka doświadczonych szkół windsurfingu. Oprócz szkół można tutaj znaleźć wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu, serwisy, sklepy, oferujące fachowe porady.

Miłośnicy jazdy na rowerze powinni wziąć go ze sobą do Władysławowa lub wypożyczyć go na miejscu. Rowerem można dojechać aż do Helu, bądź w drugą stronę do Karwi. Rośnie ilość tras rowerowych i wypożyczalni rowerów i serwisów rowerowych.

Warto odwiedzić:

  • Hallerówka - obiekt Muzeum Ziemi Puckiej poświęcony Błękitnej Armii i osobie gen. Hallera
  • Dom Rybaka z Wieżą Widokową, Muzeum Motyli i Muzeum Iluzji
  • Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo z basenem
  • Park Rozrywki Ocean Park
  • Aleja Gwiazd Sportu

CENNIK:

PROMOCJA!!! Do czerwca -50% cen wakacyjnej

od 27.05 do 10.06 oraz od 02.09 do 23.09

2-osobowy

3-osobowy "mały"

3-osobowy "duży"

4-osobowy

apartament

100 zł

115 zł

125 zł

130 zł

od 180 zł

od 10.06 do 24.06 od 26.08 do 02.09

2-osobowy

3-osobowy "mały"

3-osobowy "duży"

4-osobowy

apartament

120 zł

140 zł

150-160 zł

160 zł

od 220 zł

od 24.06 do 26.08

2-osobowy

3-osobowy "mały"

3-osobowy "duży"

4-osobowy

apartament

170 zł

200 zł

220 zł

230 zł

od 300 zł 

PROMOCJA!!! Od września -50% cen wakacyjnej

Długie weekendy (świąteczne) rozliczamy indywidualnie w zależności od długości pobytu.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz.14:00 a kończy o godz.10:00.
Ceny noclegów zawierają opłatę klimatyczną.