Bobolin k/Dąbek Domki

Home > Bobolin k/Dąbek > Bobolin k/Dąbek Domki

Domki SONAR Bobolin k/Dąbek

BOBOLIN - SONAR-KOMFORTOWE DOMKI ZE ŚNIADANIEM

Cena od 45 zł/os.
Do Plaży: 1200 m.
ul. Darłowska 5, Bobolin k/Dąbek

Zapraszamy do małej i uroczej miejscowości nadmorskiej BOBOLIN w strefie 'B' uzdrowiska Dąbki. Sonar to kameralne miejsce, które składa się z 9 komfortowo wyposażonych domków, stołówki, placu zabaw i parkingu. Naszym atutem są bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz zdrowa kuchnia, z dań obiadowych szczególnie polecamy rybkę. Nasze domki zapewniają idealne warunki dla rodzinnego wypoczynku, możliwość grillowania i wspólnego biesiadowania przy zadaszonym palenisku. Biały piasek szerokich i czystych plaż (1000m od plaży) oraz bogate ilości jodu sprawią, że przeżyją Państwo zdrowe i niezapomniane wakacje. Bliskie sąsiedztwo Darłowa (5km) i Darłówka jest atutem korzystania z atrakcji starego miasta i klimatu portu rybackiego. Uzdrowisko Dąbki oferuje szeroki zakres usług rehabilitacyjnych i SPA.

CENNIK:

Cena za wynajem domku za dobę wraz ze śniadaniem dla każdego gościa w formie bufetu szwedzkiego wynosi: od 110 do 390 PLN za dobę, za domek. Cena uzależniona jest od rodzaju domku (4 osobowy lub 5 osobowy), terminu wynajęcia domku, długości pobytu oraz ilości osób.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.