Domki Letniskowe OŚMIORNICZKA Bobolin

BON

Domki Letniskowe OŚMIORNICZKA Bobolin

Zapisz

NOWE DOMKI BLISKO PLAŻY

Cena od 24 do 60 zł/os.
Do Plaży: 400 m.
ul. Nadmorska 17, Bobolin

 Ośrodek nasz realizuje bon turystyczny

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na wczasy do domków letniskowych, położonych w miejscowości Bobolin - Dąbki nad morzem Bałtyckim. Domki położone są w cichym i ustronnym miejscu, niespełna 400 m (w linii prostej) od szerokiej, czystej i piaszczystej plaży.

Domki są 5 os. lub 6 os., składają się z 1 lub 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), łazienką. Na wyposażeniu

każdego domku jest również grill, sprzęt plażowy oraz meble ogrodowe. Ośrodek jest ogrodzony, na jego terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Pierwszy wolny termin 17.08

NASZA OFERTA:

Na naszej działce o powierzchni 2500 m2 do Państwa dyspozycji znajdują się:
- Domki letniskowe 5-cio osobowe
- Domki letniskowe 6-cio osobowe

Każdy domek ma ok. 30 m2 i posiada:
- Dwie lub jedną sypialnie, wyposażoną w łóżko piętrowe bądź zwykłe dwuosobowe, szafę lub szafkę nocną.
- Salon z dwuosobową kanapą, TV, stołem i krzesłami.
- Aneks kuchenny, w którym znają Państwo wszystko co niezbędne, czyli lodówkę, zlewozmywak, płytę gazową, czajnik i niezbędne naczynia kuchenne.
- Wykafelkowaną łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką, toaletą
- Sprzęt plażowy (leżaki, parawan)
- Taras
- Meble ogrodowe
- Dostęp do internetu

Pokaż więcej

CENNIK:

 REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE

Termin  2021

Cena

01.06 - 05.06120 zł za domek/doba do 5 osób
06.06 - 19.06150 zł za domek/doba do 5 osób
20.06 - 26.06180 zł za domek/doba do 5 osób
27.06 - 03.07220 zł/domek/doba do 5 osób
04.07 - 10.07250 zł/domek/doba do 5 osób
11.07 - 14.08300 zł/domek/doba do 5 osób
15.08 - 21.08250 zł/domek/doba do 5 osób
22.08 - 31.08180 zł/domek/doba do 5 osób
01.09 - 11.09120 zł/domek/doba do 5 osób

Do cen należy doliczyć obowiązkową opłatę klimatyczną według uchwały UG Darłowo.
Dopłata do szóstej osoby w domku wynosi 30,00 zł.
Dodatkowo w zależności od pogody (znaczne ochłodzenie)  pobieramy opłatę za zużycie energii elektrycznej według licznika w wysokości 0,90zł/kw (średnio od 7.00 do  9,00 zł dziennie).   Dodatkowo opłata za psa 15 zł dziennie.
Do ceny należy doliczyć opłatę za sprzątanie końcowe - 35 zł.

Na życzenie wystawiamy fakturę Vat.


REGULAMIN  --  DOMKI LETNISKOWE „OŚMIORNICZKA”

Szanowni Goście!!!

Z myślą o sprawną organizację i bezpieczeństwo wypoczynku, niniejszy regulamin określa obowiązki osób korzystających z naszego obiektu. Dokonując rezerwacji potwierdzacie, że zapoznaliście się niniejszym regulaminem i akceptujecie go!!!

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy się o godz. 10.00

 2. Warunkiem rezerwacji wypoczynku jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 3 dni od dnia uzgodnienia rezerwacji. Inaczej rezerwację uznaje się za nieważną.

 3. W razie rezygnacji z pobytu zadatek przepada, dlatego prosimy o przemyślane decyzje.

 4. Za skrócony pobyt również nie zwracam pieniędzy.

 5. Pozostałą kwotę za pobyt wraz z opłatą uzdrowiskową, należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu gotówką. Na życzenie Gości istnieje możliwość przelewu pozostałej kwoty za pobyt na 2 dni przed przyjazdem. Opłatę uzdrowiskową opłacamy tylko gotówką i nie jest ona wliczona w cenę domku.

 6. Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności właściciela ośrodka lub osoby do tego upoważnionej.

 7. Goście ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku lub jego wyposażenia, spowodowane ich działaniem lub działaniem osób i zwierząt, za które odpowiadają, również z winy odwiedzających ich Gości. Zapoznanie się ze stanem wynajmującego domku następuje podczas przekazania kluczy.

 8. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco właścicielowi ośrodka lub osoby do tego upoważnionej. Pozwoli to na ich bieżącą naprawę i nie będzie dla nas zaskoczeniem podczas przygotowywania domku dla kolejnych Gości.

 9. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności przy zamykaniu okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

 10. Dla bezpieczeństwa naszych pociech, jak i przedmiotów pozostawionych na terenie ośrodka prosimy o zamykanie bramy i furtki.

 11. W miarę możliwości prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godz. 23.00-7.00. Prosimy również o uszanowanie spokoju i komfortu wypoczynku innych Gości, w szczególnym przypadku będziemy zmuszeni przerwać Państwa wypoczynek. Za zakłócenia dobiegające z sąsiednich posesji nie odpowiadamy i należy je zgłaszać do odpowiednich organów.

 12. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu od 8.00 do 23.00 po uprzednim poinformowaniu właściciela. Po godz. 23.00 proszeni są o opuszczenie obiektu.

 13. Do każdego domku przysługuje jedno bezpłatne, niestrzeżone miejsce parkingowe. Pojazdy pozostawia się w wyznaczonym miejscu parkingowym wskazanym przez właściciela obiektu. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w ich mienie.

 14. Utrzymanie czystości w domkach należy do Wczasowiczów. Wszelkie odpady należy umieszczać wyłącznie w kontenerach na śmieci do tego przeznaczonych, znajdujących się na terenie ośrodka. Prosimy o pozostawienie domku w należytym porządku. W przypadku pozostawienia domku w nieodpowiednim stanie końcowe sprzątanie to koszt 100zł.

 15. Nasz ośrodek posiada plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Pamiętajmy wyobraźnia dzieci nie zna granic. Opiekunowie pociech ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez nie z atrakcji. Miejmy pociechy na oku, nawet w trakcie wypoczynku.

 16. Szanowni Goście, w trosce o komfort pobytu wszystkich Wczasowiczów we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz smażenia ryb. Prosimy korzystać z popielniczek na tarasach domków. Do smażenia ryb udostępniamy specjalne kuchenki na tarasy domków. W przypadku stwierdzenia palenia papierosów lub smażenia ryb w domkach Goście zostaną obciążeni kosztem odświeżenia (ozonowania) domku w wysokości 500zł.

 17. Wszystkich Gości prosimy o nie rozpalanie grilli na tarasach domków.

 18. Bez zgody właściciela ośrodka zakazane jest używanie dodatkowych urządzeń grzewczych, butli gazowych, środków pirotechnicznych ani petard.

 19. Opłata za zgubiony klucz do domku wynosi 50zł.

 20. Goście korzystający z naszych usług zobowiązani są do przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i p.poż oraz stosowania się w sytuacjach wyjątkowych do próśb właścicieli/pracowników obiektu.

 21. W sezonie głównym preferujemy pobyty tygodniowe (7, 14-dniowe, …), pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc.

 22. Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.

 23. Szanowni Goście, pamiętajcie, że wpłata zadatku oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Dlatego dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych Gości prosimy o przestrzeganie powyższego regulaminu, osoby które w sposób rażący naruszą zasady tego regulaminu zobowiązani będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.

REGULAMIN DLA WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT DOMOWYCH

 1. W naszym Ośrodku zezwalamy na pobyt zwierząt domowych, po wcześniejszym uzgodnieniu tego z właścicielem ośrodka. Właściciele zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu i ponoszą pełną odpowiedzialność cywilną za swojego pupila.

 2. Wymagamy posiadanie przy sobie aktualnej książeczki szczepień.

 3. Nie wolno pozostawiać zwierząt zamkniętych w wynajmowanych domkach.

 4. Zwierzęta prowadzamy na terenie ośrodka tylko i wyłącznie na smyczy. Zabrania się biegania zwierząt luzem po terenie ośrodka, nawet jeżeli jest to najmniejszy i najbardziej przyjazny pupil. Nie wszyscy czują się komfortowo w takiej sytuacji.

 5. Właściciele pupila są zobowiązania do utrzymania odpowiedniej ciszy.

 6. Zabranie się również wyprowadzania zwierząt na terenie obiektu, a w przypadku zabrudzenia terenu właściciel pupila zobowiązany jest do posprzątania.

 7. Prosimy również o zabieranie ze sobą legowisk dla zwierząt oraz nie pozwalanie, ze względów higienicznych, na przybywanie zwierząt na kanapach/łóżkach.

W miarę możliwości służymy Państwu wszelką pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku. 

Pokaż więcej

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Taras
 • Sprzęt plażowy
 • Wi-Fi
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Telewizor
 • TV SAT
 • Radio

Dostępne w obiekcie

 • Plac zabaw
 • Akceptacja zwierząt
 • Parking
 • Grill
 • Ogród do dyspozycji gości
 • Tenis stołowy
 • Bon turystyczny

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie