Bobolin Domki Letniskowe

Home > Bobolin > Bobolin Domki Letniskowe

Domki Letniskowe MAKS Bobolin

PRZYTULNE DREWNIANE DOMKI W BOBOLINIE

Cena od 25 zł/os.
Do Plaży: 600 m.
ul. Uzdrowiskowa 41, Bobolin

Gorąco zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek nad morzem oraz jeziorem w Bobolinie. Oferujemy noclegi w przytulnych domkach letniskowych zlokalizowanych 600 metrów od pięknej plaży i około 2 km od jeziora Bukowo. W okolicy znajduje się stadnina koni, liczne punkty gastronomiczne oraz sklepy. Fani wędkowania mogą skorzystać z akwenów na jeziorze Bukowo a także miejscowej, niewielkiej rzeczki.

CENNIK:

Ceny wynajmu domków już od 150 zł za dobę (za domek). Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem ustalenia szczegółów Państwa pobytu. Regulamin pobytu: 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 11.00 2. W celu potwierdzenia rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki (kwota i termin wpłaty ustalana jest telefonicznie). W przypadku braku wpłaty zaliczki w określonym terminie, rezerwację uznaje się za nieważną. 3. Dopłata za pobyt następuje w dniu przyjazdu (wraz z opłatą klimatyczną). 4. Parking dla naszych Gości jest nieodpłatny i mieści się na ogrodzonym terenie posesji. 5. Odbiór i zdanie domków odbywa się zawsze w obecności właściciela domków lub osoby do tego upoważnionej. 6. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie w tym celu na taras. 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.