Bobolin Pokoje Gościnne

Home > Bobolin > Bobolin Pokoje Gościnne

Marlin Bobolin

Obiekt Marlin oferuje pokoje od 2 do 6 os.

Cena od 75 zł/os.
Do Plaży: 400 m.
ul. Nadmorska 15, Bobolin

Zapraszamy do nowo otwartego i pięknie położonego miejsca, jakim jest ośrodek wypoczynkowy Marlin. Mieści się on z dala od zgiełku, w cichej i spokojnej okolicy w Bobolinie k. Dąbek. Największym atutem jest jego lokalizacja, gdyż obiekt oddalony jest jedynie o 400 m od pięknego, polskiego morza.

NASZA OFERTA:

Ośrodek składa się z 13 pokoi z zakwaterowaniem od 2 do 6 osób. Każdy z apartamentów posiada aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę. Dla wszystkich Gości poza komfortowo urządzonymi pokojami, przewidzieliśmy również zewnętrzny, bezpłatny i monitorowany parking na terenie ośrodka. Stworzyliśmy miejsce przyjazne dzieciom ? udostępniając plac zabaw, trampolinę oraz boisko do siatkówki. Wieczorami zapewniamy wspólną integrację przy grillu bądź ognisku. Mile widziani pupile.

OKOLICE OBIEKTU:

Obiekt Marlin położony jest w miejscowości Bobolin między miejscowościami Dąbki i Darłowo, w której można odetchnąć od tłoku, zatracając się w urokach tego miasta. Charakteryzuje się typową dla polskiego wybrzeża piaszczystą i szeroką plażą ? gdzie miłośnicy dzikich, pustych plaż i wydm poczują się wyjątkowo dobrze. W okolicy znajdują się restauracje, w których można skosztować świeżą rybkę oraz kawiarnie przyciągające pysznymi lodami i goframi. Ponadto znajdują się również sklepy spożywcze oraz stragany z pamiątkami i innymi atrakcjami.

CENNIK:

Ceny od 110,00 zł/dobę do 390,00 zł/dobę w zależności od sezonu.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.