Pies na urlopie? Sprawdzony hotel!

13 maja 2021

Walizki spakowane, psia miska też, ale przychodzą takie dni, kiedy chcesz spędzić czas bez czworonoga? Psia kość! Co wtedy? 

CZY BAŁTYK TO WŁAŚCIWY KIERUNEK DLA PSIOLUBNYCH? 

Jak najbardziej! Pobyt z psem nad Bałtykiem to świetny pomysł, jednak pamiętaj: planuj z głową. Gorący piasek, tłumy ludzi, dzikie zwierzęta (oj tak! Mewa może być smacznym kąskiem).... Jeśli chcesz aby Twój pies miał również niezapomniane wakacje, pamiętaj o naszych wskazówkach. 

JAKIEGO PSA NIE POWINNO SIĘ ZABIERAĆ SIĘ NAD MORZE LATEM?

  • unikającego słońca, 
  • szybko się przegrzewającego, 
  • zmagającego się z różnymi lękami, 
  • posiadającego problemy z sercem, oddychaniem lub skórą, 
  • ostrzyżonego przed wyjazdem do samej skóry. 

Najlepszym okresem na wyjazdy jest wiosna i jesień. Puste plaże, chłodniejsze temperatury oraz duża swoboda w poruszaniu się. Pakuj walizki i ruszaj nad Bałtyk. 

PRZEPRASZAM, A CZY Z PIESKIEM MOŻNA? 

A jeśli można, to za ile? NOCLEG. Weź pod uwagę, że jednak spora część obiektów nie akceptuje zwierząt, lub posiada wyraźne ograniczenia wagowe zwierzęcia. Szukanie odpowiedniego noclegu może zająć więcej czasu, lecz pamiętaj coraz częściej obiekty noclegowe stają się psiolubne. Listę obiektów akceptujących zwierzęta znajdziesz TUTAJ

KUPA W MORZU I CO DALEJ? 

Odwieczna walka o czystość: dzieci czy psy? A może by to połączyć? Liczymy się z oburzeniem. Czekamy na lincz. 3, 2, 1… Do morza, na plażę, w krzaki i wszędzie gdzie się da - między innymi w tych miejscach swoje potrzeby załatwiają zarówno ludzie, jak i zwierzęta. Czy często widzimy “zasypywane siku” na plaży? Oj często. Pamiętajmy aby sprzątać po sobie i nie udawać, że nic się nie stało. 

MY NA PLAŻĘ, PIES DO HOTELU? 

Większość obiektów noclegowych zabrania pozostawiania zwierząt bez opieki w pokoju. Nowe miejsce dla pupila może być niezwykle stresujące. Lepiej uniknąć sytuacji, w których nasz pupil zdemoluje cały wystrój nowoczesnych domków, ponieważ nie odpowiadał mu kolor zasłon. 

Rozważ opcję pozostawienia go na kilka dni w sprawdzonym hotelu dla psów. Jeśli planujesz wypoczynek w okolicach Kołobrzegu, koniecznie odwiedź Hotel Psia Kość w Stramnicy. Duża, ogrodzona posesja, codzienne spacery, profesjonalna opieka oraz bardzo dużo czułości. Jest jednak jeden problem. Twój pupil może pokochać to miejsce tak, że nie będzie chciał go opuścić.

OGRODZONY I BEZPIECZNY TEREN

WYGODNE KOJCE I KLATKI

PEŁNA OPIEKA WETERYNARZA*

OFERUJE CODZIENNE SPACERY

CAŁODOBOWA OPIEKA NAD PUPILEM

Właściciele hotelu zadbają o każdy szczegół pobytu Twojego psa i dostarczą Tobie masę zdjęć i powiadomień na każdy temat. Ilość wykopanych dziur, zjedzonych kości, przyniesionych patyków. Ty w tym czasie możesz się spokojnie wygrzewać na plaży. Brzmi dobrze? Skontaktuj się z właścicielami!

Dane kontaktowe Hotelu Psia Kość 

Telefon: 509 073 067

Stramnica 1N, 78-100 Kołobrzeg

hoteldlapsowstramnica@gmail.com

Wyświetleń: 1762

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Wybierasz się do Darłówka? Tu wypoczniesz!...

Wybierasz się do Darłówka? Tu wypoczniesz!

Darłówko to jeden z najchętniej odwiedzanych nadmor...

Turyści preferują rezerwacje online...

Turyści preferują rezerwacje online

DWIE MINUTY I REZERWACJA GOTOWA Telefon - to z nim nie rozs...

Jak znaleźć idealne apartamenty nad morzem ...

Jak znaleźć idealne apartamenty nad morzem na święta wielkanocne?

Wielkanoc to świetny czas, ż...

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap