Bałtycki Park Miniatur

14 lipca 2021

Czy kiedykolwiek chcieliście zwiedzić wszystkie państwa, które leżą nad Morzem Bałtyckim? Jeśli tak, Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach pozwoli Wam spełnić to marzenie - i to bez konieczności wyjazdu za granicę! To jedyny w swoim rodzaju park rozrywki, w którym będzie Wam dane przejść się miniaturowym morskim wybrzeżem. To jednak nie wszystko - z myślą o turystach powstały tam także małe (przygotowane w skali 1:25) wersje najbardziej interesujących miejsc w nadbałtyckich krajach. Odwiedzając Park Miniatur macie okazję na własne oczy zobaczyć zabytki z Polski, Danii, Szwecji, Niemiec, Finlandii, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii! Przewodnicy oprowadzą Was po wszystkich miniaturowych atrakcjach  i opowiedzą ich niezwykle ciekawą historię. 

W parku znajduje się niemal 30 modeli najciekawszych europejskich zabytków, w tym m.in. Bazylika św. Stanisława i św. Władysława z Litwy, Dom Bractwa Czarnogłowych z Łotwy czy Katedra w Helsinkach.

Zainteresowani? Uważnie śledźcie naszego Facebooka, bo szykujemy dla Was coś specjalnego! Czeka na Was niepowtarzalna szansa wygrania wejściówek do Bałtyckiego Parku Miniatur w naszym najbliższym konkursie!
Zdjęcia: http://baltyckiparkminiatur.pl/

Wyświetleń: 598

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Piękne murale na falochronie...

Piękne murale na falochronie

ZBIGNIEW WODECKI, HISTORIA POLSKI, A NAWET GOFRY! Gmina postawiła ...

Krasnal Europark...

Krasnal Europark

Lunaparki kochają tak dorośli, jak i dzieci - w tego typu parkach rozrywki każdy...

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap