Władysławowo Ośrodki wczasowe

Home > Władysławowo > Władysławowo Ośrodki wczasowe

Dom Wczasowo Kolonijny AMBASADOR Władysławowo

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE GRUPY ZORGANIZOWANE I OSOBY INDYWIDAULANE

Cena od 30 zł/os.
Do Plaży: 800 m.
ul. Męczenników Wielkiej Wsi 15, Władysławowo

Dom Wczasowo Kolonijny AMBASADOR we Władysławowie zaprasza na udany wypoczynek wsztsrkie grupy zorganizowane: Kolonie, Zielony Szkoły, Wycieczki Szkolne, Emerytów,. Polecamy się tak ze na wyjazdy integracyjne oraz na pobyty indywidualne. Nasz obiekt położony jest w odległości 15 minut spacerem od strzeżonej plaży i 10 minut od centrum miejscowości , w cichym i spokojnym miejscu. Teren budynku jest bezpieczny i ogrodzony. Posiadamy zaświadczenie od straży pożarnej i sanepidu niezbędne do przyjmowania grup zorganizowanych. Wszystkim Gościom oferujemy pobyt w przytulnych i ładnie urządzonych pokojach oraz bardzo smaczne, domowe posiłki, które serwujemy w znajdującej się na terenie obiektu stołówce. Do dyspozycji naszych Gości jest świetlica wyposażona w stół tenisowy, zestaw do rekreacji (piłki, badminton, sprzęt do karaoke, cymbergaj, stół do tenisa stołowego). 200 metrów od pensjonatu znajduje się ? ogólnodostępne boisko sportowe z placem zabaw. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy, bezpłatny internet Wi-Fi. Każdej grupie organizujemy w turnusie grilla oraz dowolną ilość dyskotek dla dzieci. Na życzenie zorganizujemy wieczór grillowy, dzieciom dyskotekę. Jeśli gościmy grupę osó dorosłych mamy doświadczenie w organizacji uroczytych kolacji, wieczorków tanecznych przy dj-u lub muzyce na żywo. Gwarantujemy udaną zabawę! Bardzo serdecznie zapraszamy przez cały rok.

NASZA OFERTA:

Obiekt posiada łącznie ok. 60 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę z kabiną prysznicową i TV, niektóre balkon.

CENNIK:

Cena pobytu grupy dzieci/dorosłych to 60-70 zł/osoba/doba za nocleg z wyżywieniem. Cena zależy od terminu, długości pobytu liczby osób i liczby posiłków. ZAPRASZAMY DO NASZEGO DRUGIEGO OBIEKTU - WILLA AMBASADOR W JASTRZĘBIEJ GÓRZE

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.