Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

MER Apartamenty Ustka

Komfortowo urządzone apartamenty w spokojnej części Ustki pod lasem.

Cena od 45 zł/os.
Do Plaży: 1200 m.
ul. Irysowa 7, Ustka

Zapraszamy do wypoczynku w Ustce! Nasze apartamenty znajdują się w spokojnej dzielnicy willowej, po zachodniej stronie miasta, przy ulicy Irysowej. Na posesji znajduje się miejsce parkingowe. Oferujemy całoroczne, komfortowe, dwupokojowe apartamenty dla 2-6 osób z pełno wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełniały Państwa oczekiwania. Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, ciszę otoczenia, kontakt z przyrodą i świeże powietrze.

OKOLICE OBIEKTU:

Apartamenty oddalone są od morza około 20 minut spacerem.

CENNIK:

W sezonie letnim cena za apartament wynosi 180 zł, poza sezonem cena apartamentu to 120 zł. Ceny te obowiązują przy pobycie maksymalnie czterech osób w apartamencie. Pełna rezerwacja po wpłacie zadatku w wysokości 30% ceny pobytu na konto 92 1020 4649 0000 7802 0149 6462. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu. Doba rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 10.00.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.