Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

Komfortowy Apartament Ustka

Nowy komfortowy apartament.

Oferujemy Państwu nowy, komfortowy - gwarantujący wygodę , wypoczynek i bezpieczeństwo - apartament we wschodniej części Ustki, blisko promenady i lasu. Dojście do plaży zajmuje 6-7 minut. Apartament składa się z dwóch pokojów - sypiali z 2 tapczanami podwójnymi , pokoju dziennego z 1 tapczanem podwójnym i kącikiem wypoczynkowym z TV sat- z możliwością zamieszkania maksymalnie 6 osób oraz z łazienki i w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Z apartamentu jest wyjście bezpośrednio na zadaszony taras (z meblami ogrodowymi). Obok tarasu jest trawnik, a na nim przynależna tylko do apartamentu mały placyk zabaw z piaskownicą, bujakiem, zjeżdżalnią i trampoliną. Na wyposażeniu apartamentu znajduje się również sprzęt plażowy (leżaki, parawan, koc, parasol). Do dyspozycji gości 2 rowery .

NASZA OFERTA:

Teren, na którym znajduje się budynek jest ogrodzony. Gościom zapewniamy jedno miejsce parkingowe dla samochodu w podziemnym, zamkniętym garażu, monitorowanym całodobowo. Osiedle i budynek jest całodobowo monitorowany. Wejście do budynku osobom starszym i niepełnosprawnym umożliwia automatyczny podnośnik.

INNE INFORMACJE:

Warunki wynajmu i rezerwacji apartamentu. 1. Okres wynajmu w sezonie wakacyjnym trwa 7 dni lub ich wielokrotność, w pozostałym okresie do uzgodnienia. 2. okres wynajmu liczony jest od soboty od godz. 15.00 do następnej soboty do godz. 10.00. 3. Aby zarezerwować apartament należy: - skontaktować się telefonicznie lub emailem w celu ustalenia terminu pobytu. - po wstępnej rezerwacji apartamentu należy w ciągu 3 dni roboczych dokonać przelewu zadatku na konto Natalii Graf w banku PKO BP SA nr: 53 1020 4649 0000 7102 0087 1178 ; po wpływie kwoty zadatku na w/w konto rezerwację uważa się za sfinalizowaną. Rezerwację dokonujemy telefonicznie tel. 502 681 571, 694 312 315 , 59 842036 4. Kontakt w języku niemieckim lub angielskim: Deutsch, English - +48 880 693 396 Zadatek należy wpłacić w wysokości minimum 30% należności za cały wynajem. 4) Zapłata za pobyt powinna być dokonana przed zamieszkaniem. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZYCH APARTAMENTÓW W ROWACH. www.barwymorza.pl

OKOLICE OBIEKTU:

W pobliżu sklepy, bary, restauracje,kawiarnie,duży plac zabaw, park, poczta, bankomat, apteka

CENNIK:

Cena wynajmu wynosi od 120 zł za dobę/poza sezonem wakacyjnym i w zależności od ilości osób / do 300 zł w okresie wakacyjnym.Do ceny wynajmu apartamentu doliczamy wynajem miejsca parkingowego w monitorowanym przez agencję ochrony garażu podziemnym w cenie 20 PLN za dobę.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.