Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

Duże Mieszkanie (4 pokoje) w Centrum Ustka

Samodzielne mieszkania w samym centrum Ustki.

Do Plaży: 200 m.
ul. Marynarki Polskiej 58/1, Ustka

Oferujemy Państwu 2 samodzielne mieszkania z pełnym wyposażeniem w samym centrum Ustki. Mieszkanie 1 to mieszkanie 2- pokojowe z kuchnią i łazienką znajdujące sie na parterze, 2 mieszkanie to mieszkanie 4-pokojowe równiez z kuchnią i łazienką znajdujące sie na 1 piętrze, oba mieszkania znajdują sie w tej samej kamienicy. 11 pierwszych zdjęć w galerii to zdjęcia mieszkania 4-pokojowego, 5 ostatnich to zdjęcia mieszkania 2-pokojowego. Zapraszamy.

NASZA OFERTA:

Zaletą lokali jest połozenie w samym centrum Ustki przy ul. Marynarki Polskiej w niedalekiej odległości od nadmorskiej plaży ( 200m ), latarni morskiej i nadmorskiej promenady. Do dyspozycji oferujemy także kącik wypoczynkowy z grilem oraz parking.

OKOLICE OBIEKTU:

W pobliżu znajduje sie Kościół, sklep spożywczy ,, NETTO'' oraz ,, ALKOHOLE ŚWIATA''

CENNIK:

40-45złos.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.