Ustka Ośrodki wczasowe

Home > Ustka > Ustka Ośrodki wczasowe

Dom Wypoczynkowy "Słoneczna" Ustka

Super położony obiekt noclegowy - KOMFORTOWO!

Dom Wypoczynkowy 'Słoneczna' położony jest w Ustce - w malowniczym uzdrowisku nad Morzem Bałtyckim, w sąsiedztwie lasów sosnowych, zaledwie 250 m od plaży i 700 m od centrum miasta. Naszym Gościom oferujemy 50 przytulnie i komfortowo urządzonych pokoi 2,3 i 4-osobowych, 2 pokoje typu Studio oraz 5 sezonowych domków kempingowych. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w telewizor i łazienkę z natryskiem, a dodatkowo w niektórych znajdują się aneksy kuchenne. Dysponujemy kawiarnią, bilardem, salą fitness, boiskami do gry, placem zabaw dla dzieci oraz parkingiem. Mamy również własną wypożyczalnię rowerów i bezprzewodowy Internet. Profesjonalna obsługa, wyjątkowa atmosfera, doskonała lokalizacja, cisza i kontakt z naturą pozwolą Państwu złagodzić stres, pobudzić siły witalne, zrelaksować się i poprawić samopoczucie. Zapraszamy!

NASZA OFERTA:

Dom Wypoczynkowy 'Słoneczna' to 2 hektary zieleni, wśród której do dyspozycji Gości oddajemy: - parking, - kawiarnię z gamą gier planszowych, - salę bilardową, - wypożyczalnię rowerów górskich, - stół do ping-ponga, - boiska do siatkówki i koszykówki, - plac zabaw z trampoliną dla dzieci oraz pokój zabaw z bajkowym kinem i innymi atrakcjami, - wypożyczalnię sprzętu plażowego i sportowego, - miejsca piknikowe z murowanym grillem, - bibliotekę oraz filmotekę, - bezprzewodowy Internet. Jeśli nasi Goście życzą sobie specjalnych atrakcji służymy pomocą przy organizacji: spływów kajakowych rzeką Słupią, jazdy konnej, wędkarstwa morskiego, konkursu łuczniczego, a wieczorem biesiady z pieczeniem kiełbasek przy regionalnej kapeli lub imprezy karaoke.

INNE INFORMACJE:

Obiket dostosowany jest do obsługi Gości na wózkach inwalidzkich. We wszstkich pomieszczeniach obiektu obowiązuje zakaz palenia. Dla palaczy rozstawiono popielnice na zewnątrz i wytyczono miejsce pod zadaszeniem.

OKOLICE OBIEKTU:

Najważniejszym atutem Domu Wypocznkowego 'Słoneczna' jest doskonała lokalizacja. Obiekt jest pierwszym ośrodkiem w części uzdrowiskowej wschodniej Ustki, a więc już w otoczeniu lasu sosnowego, ale też niedaleko od centrum. Do morza stąd jest zalediwe 250 m, zejście na plaże dogodne jest również dla wózków inwalidzkich, a tuż obok znajduje się plaża strzeżona. Zaraz przy zejściu na plażę rozpoczyna się promenada nadmorska pełna sklepików, kramów i punktów gastronomicznych. Drogi Gościu przyjedź do nas i przekonaj się jak wszędzie jest blisko!

CENNIK:

Ceny w naszym obiekcie ksztatują się w zależności od rodzaju pokoju oraz terminu pobytu. W sezonie niskim: od 60 zł do 125 zł od osoby. W sezonie średnim: od 70 zł do 135 zł od osoby. W sezonie wysokim: od 105 zł do 195 zł od osoby. Dokładny cennik można zobaczyc na naszej stronie internetowej www.sloneczna.ustka.pl w zyakładce Cennik.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.