Rowy Domy letniskowe

Home > Rowy > Rowy Domy letniskowe

Domek letniskowy ROBERTO Rowy

Duży segment domu dla grupy max 13 osób z osobnym niezależnym wejściem.

Cena od 55 zł/os.
Do Plaży: 1000 m.
ul. Sosnowa 3, Rowy

Domek usytuowany jest w zacisznym miejscu na skraju lasu, na osiedlu domków letniskowych. Teren posesji jest ogrodzony. Dom posiada zamykane miejsca parkingowe dla 4 samochodów. Jest to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. SEGMENT TURYSTYCZNY przygotowany jest do komfortowego wypoczynku 13 osób. Cały domek jest przystosowany do przenocowania 18-stu osób. 18-ście miejsc noclegowych! Turystom udostępniamy duży segment domu dla grupy max 13 osób z osobnym niezależnym wejściem , parking i ogród od strony lasu. Opis segmentu: PARTER * Salon z kominkiem, TV-sat, DVD, radio. * Duży zadaszony taras z kompletem wypoczynkowym. * Kuchnia z pełnym wyposażeniem: - (m.in.:zastawa, czajnik elektryczny, ekspres, kuchenka z piekarnikiem, lodówka, zmywarka do naczyń) * Łazienka z aktywnym ogrzewaniem podłogowym. PIĘTRO- 4 pokoje - sypialnie. * Pokój 3-osobowy z dużym tarasem i widokiem na las. * Pokój 4-osobowy z dużym tarasem i widokiem na las. * Pokój 3-osobowy od frontu z tarasem. * Pokój 3-osobowy od frontu. ( do dyspozycji dodatkowo łóżeczko dziecięce ) OGRÓD * Zabawki dla dzieci. * Komplet wypoczynkowy z parasolem. * Grill. * Leżaki, parawany na plażę. * Huśtawka ogrodowa. * Zacisze i piękny widok na las. CAŁY DOMEK TO POWIERZCHNIA UŻYTKOWA OKOŁO 140 M2. DO DYSPOZYCJI TURYSTÓW UDOSTĘPNIAMY OKOŁO 110 M2. Domek posiada wyłączony z użytku turystycznego mały segment właścicieli i budynek socjalno- gospodarczy z dodatkową i oddzielną kuchnią , łazienką , prysznicem i toaletą. Zastrzegamy sobie prawo pobytu w tych pomieszczeniach w okresie wakacyjnym. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają faktyczną, wynajmowaną turystom powierzchnię.

NASZA OFERTA:

Jest to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Przed domkiem jest plac zabaw dla dzieci i boisko do gry w siatkówkę.

INNE INFORMACJE:

Turystom udostępniamy duży segment domku z osobnym, niezależnym wejściem , parking i ogród od strony lasu. Segment przygotowany jest do komfortowego wypoczynku 13 osób. POWIERZCHNIA UŻYTKOWA SEGMENTU TO OKOŁO 110 M2. Domek posiada wyłączony z użytku turystycznego mały segment właścicieli i budynek socjalno- gospodarczy z dodatkową i oddzielną kuchnią , łazienką , prysznicem i toaletą. Zastrzegamy sobie prawo pobytu w tych pomieszczeniach w okresie wakacyjnym. CAŁY DOMEK TO OKOŁO 140 M2 I PRZYSTOSOWANY JEST DO PRZENOCOWANIA 18 OSÓB .

OKOLICE OBIEKTU:

Do plaży prowadzi ścieżka przez las sosnowy ( 1000 m ). Do najbliższych punktów gastronomicznych i sklepów spożywczych jest 300 m.

CENNIK:

SEZON WAKACYJNY 2013 Rezerwacja segmentu domku dla grupy 10 osób, w sezonie od 05.07. do 19.08.2013 - cena 550 zł/doba. Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 45 zł za dobę. MAJÓWKA od 26.04 do 05.05.2013 r. - rezerwacja dużej części domku dla grupy 10 osób - cena 400 zł/doba. Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 20 zł za dobę. POZA SEZONEM Rezerwacja dużej części domku dla grupy 7 osób, poza sezonem --------- cena 220 zł/doba. Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 40 zł za dobę. Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Na ostateczną wycenę ma dodatkowo wpływ : -ilość osób , długość i termin pobytu. Warunki określamy indywidualnie. ZAPRASZAMY --------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 komplet pościeli-15 zł (opłata jednorazowa) --------------------------------------------------------------------------------------------------- > SEZON 2013 w terminie od 30 KWIETNIA do 05 MAJA 2013 - DOMEK ZAREZERWOWANY w terminie od 24 CZERWCA do 04 LIPCA 2013 - DOMEK ZAREZERWOWANY w terminie od 24 LIPCA do 03 SIERPNIA 2013 - DOMEK ZAREZERWOWANY

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.