noclegi nad morzem

  • Domki Solei Pobierowo
  • Domki Solei Pobierowo
  • Domki Solei Pobierowo
  • Domki Solei Pobierowo
  • Domki Solei Pobierowo
POLEĆ:

Puck

Wprawdzie o nadmorskich kurortach myślimy czule zwłaszcza latem, chcemy Wam powiedzieć, że Puck jako przykład takiego właśnie miejsca ma o wiele większe perspektywy.
Mianowicie, zimą kiedy Zatoka Pucka nieruchomieje skuta lodem, możemy wykonać skuteczny ślizg własnymi kończynami aż na Półwysep Helski. Kiedy więc będziecie leżeć plackiem na plaży myślcie o kojącym chłodzie zimy w Pucku i o tym, że to miasto ma spory potencjał.

Galeria Puck

Najnowsze wiadomości

Puck

Puck z lokacyjnych pobudek, rości sobie prawo do wód Zatoki Puckiej,co nikogo wcale nie dziwi. Miastu wychodzi na zdrowie, i przede wszystkim turystom, spokojniejsza, nasłoneczniona woda zatoki, zachęcająca do różnorakiej aktywności.
Puck zaprasza również do skorzystania z jego miejskich atrakcji. Proponuje spacer swymi uliczkami. Kto ma niczym niezakłócony zmysł powonienia, poczuje ich niezwykły klimat bo przecież układ ulic przetrwał ze średniowiecza do naszej współczesności. Ten zapach poczujemy zwłaszacza w obiektach sakralnych, przykładowo w Kościele św. Piotra i Pawła.
Jednak Puck to nie tylko średniowiecze. Czym jeszcze pachnie Puck sprawdźcie sami. Skomponujcie sobie własną mieszankę zapachową, która przyprawi Was o zawrót głowy i spowoduje, że od czasu do czasu będziecie musieli się nią upajać. Może to być takie letnie uzależnienie, ale pod warunkiem, że wyjdzie Wam ono na zdrowie.
MASZ PYTANIE? czekamy na kontakt: tel. 509804618, email: info@nadmorzem.com
© Wakacje nad morzem 2000 - 2018 | INKRE.pl | Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU.
Firma INKRE, właściciel www.nadmorzem.com, nie odpowiada za treści ogłoszeń przekazanych przez właścicieli obiektów.