Mrzeżyno Ośrodki wczasowe

Home > Mrzeżyno > Mrzeżyno Ośrodki wczasowe

Pod Kasztanem Mrzeżyno

Dom wczasowy oraz Kempingi - pokoje 2,3,4-os. Stołówka

"owpodkasztanem.pl" Nasz ośrodek mieści się w miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodniopomorskim w bardzo charakterystycznym miejscu jakim jest ujście rzeki Rega do morza Bałtyckiego. Ośrodek położony jest w odległości 90 m od morza, a jego lokalizacja zapewnia naszym wczasowiczom spokój i relaks. Zapewniamy akcesoria niezbędne na plaży : koce, parawany, jak i umilające pobyt nad wodą: piłki , badminton i inne . Osobom preferującym aktywne formy wypoczynku proponujemy zwiedzanie Mrzeżyna i okolic na rowerach dostępnych w ośrodku. Gwarantujemy Państwu że wczasy spędzone w naszym ośrodku będą niezapomniane i z pewnością będziecie Państwo chcieli spędzić u nas kolejny urlop. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących ośrodek oraz cennika i mapki dojazdu do nas.

NASZA OFERTA:

Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Kasztanem" oferuje: 1. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 ?osobowych i w pawilonach 3,4 ?osobowych o różnym standardzie. 2. Stołówka na miejscu. 3. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci. 4. Sprzęt świetlicowy (bilard, stół pingpongowy). 5. Sprzęt sportowy (rowery, piłki, badminton itp.) 6. Sprzęt plażowy (leżaki, parawany, koce). 7. Miejsce do grillowania i biesiadowania przy ognisku. 8. Ośrodek ogrodzony, bezpłatny parking na miejscu. Istnieje również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych (np. wesela) dla 60 osób.

INNE INFORMACJE:

Parking GRATIS

OKOLICE OBIEKTU:

Podsumowując: Do plaży 90 m - piękna i czysta, bardzo dużo miejsca. Do lasu - 0 m (graniczymy z lasem) Do rzeki Regi - 20 m Do portu 4 minuty spacerkiem . Kołobrzeg 17 km, Trzebiatów 10 km

CENNIK:

1. Pokój z łazienką + TV 49 zł 2. Pokój w budynku murowanym (łazienka ogólna) 39 zł 3. Pokój ?studencki? 29 zł 4. Pokoje (pawilon) domek nr 3,4 (wspólna toaleta) 35 zł * ceny za jedną osobę. Dzieci: - do lat 3 ? gratis, - od 3 do 7 lat ? 50 % zniżki. Parking samochodowy 2 zł za dobę. Pies 20 zł za cały pobyt. Naszym wczasowiczom proponujemy również obiady - ceny od 17 zł.