Mielenko/k.Mielna Domki Letniskowe

Home > Mielenko/k.Mielna > Mielenko/k.Mielna Domki Letniskowe

Sahara Mielenko/k.Mielna

Domek letniskowy w całości do wynajęcia

Do Plaży: 400 m.
Akacjowa 14, Mielenko/k.Mielna

Piętro- 2 Sypialnie w tym jedna otwarta z balkonem .Pokój dziecinny z drzwiami (2 Łóżka jednoosobowe).Pokój otwarty (Łóżko podwójne i pojedyncze) Parter- Salon z Kuchnią (Lodówka,Kuchenka,Czajnik) ,Narożnik do siedzenia,TV-sat, Łazienka(Kabina natryskowa,WC,Umywalka) , Taras

NASZA OFERTA:

Taren ogrodzony z mozliwością parkowania,Mały placyk zabaw,

INNE INFORMACJE:

Obiekt dla NIE PALĄCYCH (Jeżeli już to prosimy o palenie na zewnątrz domku). Zwierzęta NIE TOLEROWANE

OKOLICE OBIEKTU:

Piekna okolica,spokój,do Plaży strzeżonej ok.400m.Scieżka rowerowa w lesie prowadzaca do Mielna lub Chłopów i Sarbinowa.Sklepiki spożywcze, Gastronomia ok.100m.

CENNIK:

Maj,Wrzesień- 160zł/doba ( Do 5 Osób) +Woda i Prąd Czerwiec-200zł/doba,Lipiec,Sierpień- 280zł/doba(Do 5 Osób) + Woda i Prąd Wrzesień,Pażdziernik - 160zł/doba (Do 5 Osób) + Woda i Prąd Dodatkowa osoba- 30/zł doba UWAGA ! Opłata za wodę i prąd do 50 zł GRATIS !!

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.