Międzywodzie

Miejsce to zamieszkuje około 1000 osób. Ich samochodzy rozpoznacie po tablicy rejestarcyjnej ZKA. Drogą wojewódzką numer 102 Międzyzdroje-Kołobrzeg wracają do swojego domu. Ten dom leży między wodami Morza Bałtyckiego a Zalewu Kamieńskiego dlatego miejsce nazwane zostało Międzywodziem.

Niegdyś w województwie szczecińskim dzisiaj w zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów. Odwiedzają je turyści szukający wypoczynku i kąpieliska bo taki jest profil tej miejscowości. Dlatego nie zabraknie tu wodnej rozrywki, wypożyczalnie sprzętu wodnego zapraszają do przejażdżki skuterem czy rowerem wodnym (nie ma co się martwić o bezpieczeństwo część plaży strzeżona jest przez ratowników WOPR).

Międzywodzie

Chętni mogą zwiedzić okolicę na przykład na gokarcie. Oprócz rekreacji Międzywodzie to także ośrodek rehabilitacyjny, gdzie swoje zdrowie mogą podleczyć osoby cierpiące na dolegliwości związane z oddychaniem, układem krwionośnym, porażeniem mięśni, bólami kręgosłupa i wieloma innymi schorzeniami. Atrakcyjne położenie ośrodków rehabilitacyjnych sprzyja rzeczywistemu odpoczynkowi przy jednoczesnej pracy nad własnym zdrowiem.

Wolny czas poza spędzeniem go na plaży i uprawianu sportów wodnych można spędzić na wizycie w działającym latem niewielkim kinie, w swe progi zaprasza kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP. Punkty gastronomiczne zapraszają na smażoną czy wędzoną rybę, lub typowe fast foody a małe i większe sklepiki na zakup pamiątek.

Międzywodzie gwarantuje ciszę i spokój, piasek pod stopami czy zapach sosnowego lasu. Na niezwykłe spotkanie z przyrodą zaprasza do Wolińskiego Parku Narodowego położonego niedaleko. Komu potrzeba bardziej miejskich atrakcji zawsze może wybrać się do Kamienia Pomorskiego by poczuć atmosferę miasta jego zabytków i wydarzeń kulturalnych.