Łeba Ośrodki wczasowe

Home > Łeba > Łeba Ośrodki wczasowe

Dom Wczasowy Wena Łeba

pokoje z łazienkami, możliwość wyżywienia

Dom Wczasowy "Wena" usytuowany jest w pobliżu portu żeglugowego Chełst łączącego jeziora Sarbsko i Łebsko. Do centrum ok. 300 m. W zasięgu ręki znajduje się trakt spacerowy wzdłuż portu, skąd odpływają statki wycieczkowe i kutry rybackie. W pobliżu jest mnóstwo atrakcji turystycznych, barów, smażalni ryb, sklepików, klubów. Do plaży ok. 700 m. D.W.Wena znajduje się na dużej, zielonej, ogrodzonej posesji, na której są: - plac zabaw, - boisko do siatkówki, - mini boisko do piłki nożnej - tablica do kosza, - meble ogrodowe, - grill chata, - miejsce na ognisko, - bezpłatny, utwardzony parking. Do dyspozycji gości jest także świetlica, w której znajdują się: * Klubik Malucha - zabawki, książki, kolorowani, gry planszowe, * tenis stołowy, * piłkarze, * sprzęt dyskotekowy, * TV z DVD, * kącik prasowy, * taras z miejscami do leżakowania. W naszej jadalni mogą Państwo skosztować smacznych, domowych posiłków, tj. śniadań w formie bufetu szwedzkiego i obiadokolacji - dwa dania, deser i kawa. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe do 50 osób.

INNE INFORMACJE:

W miesiącach pozasezonowych tj. maj, czerwiec i wrzesień, szczególnie zapraszamy zorganizowane grupy seniorów, zielone szkoły, wycieczki szkolne, itp. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w atrakcyjnych cenach. Oferujemy pomoc w organizowaniu imprez rekreacyjno-rozrywkowych oraz wycieczek.

CENNIK:

Ceny noclegu 40-70 zł/os. w zależności od terminu i rodzaju pokoju. Śniadania 17 zł, obiadokolacje 20 zł. Dla dzieci 3-10 lat mniejsze porcje 8 zł śniadanie i 10 zł obiadokolacja. Dla grup zorganizowanych ceny do uzgodnienia.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.