Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg

Nowe, komfortowe apartamenty tuż nad morzem.

Apartamenty OLIMPIC PARK
Wschodnia 18 , 78-100 Kołobrzeg

WOLNE TERMINY! Zapraszamy do nowych apartamentów blisko morza - KORZYSTNE RABATY, OFERTY LAST MINUTE !

FOTO GALERIA:

Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg widok z sypialni na 6 pietrze Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg taras na 6 pietrze Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg widok z tarasu Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg słoneczny taras na parterze Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg Apartamenty OLIMPIC PARK Kołobrzeg

OPIS OBIEKTU:

Oferujemy nowe apartamenty położone w kompleksie OLYMPIC PARK zlokalizowany w Kołobrzegu, około 50 metrów od piaszczystej plaży, w granicach strefy chronionego krajobrazu Natura 2000.
Apartamenty 2 pokojowe (dla max. 4 os.) 40 - 50 m kw . do wyboru: 6 piętro z widokiem na morze i z tarasem na dachu lub słoneczny parter z własnym trawnikiem szczególnie polecany dla rodzin z małymi dziećmi. Każdy apartament to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą dwuosobową.

DODATKOWE ATRAKCJE:

ZADZWOŃ PO OFERTY LAST MINUTE! WOLNE APARTAMENTY W LIPCU i SIERPNIU !

OKOLICE OBIEKTU:

Blisko plaży w unikalnym kompleksie nadmorskim. Tuż obok zaczyna się ścieżka rowerowa o łącznej długości 30 km, biegnąca na zachód przez kołobrzeski deptak nadmorski, a na wschód przez park Natura 2000 z siedliskami rzadkich ptaków i złożami leczniczej borowiny. Ze względu na lokalizację w kołobrzeskiej strefie uzdrowiskowej w sąsiedztwie powstaną jedynie nieliczne hotele spa, z których usług będą mogli Państwo korzystać.

CENNIK:

Nowe apartamenty. Od 250 do 350 zł za dobę za apartament dla max. 4 os.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

604 57... 604 577 846
Miło nam będzie jeżeli powiesz że dzwonisz z www.nadmorzem.com ! Dziękujemy !
Podoba Ci się ten obiekt?
Kliknij "Poleć to!":

Kołobrzeg - podobne noclegi

Kwatery Prywatne Kołobrzeg - Nasłonecznione kwatery z łazienkami . Nasłonecznione pokoje gościnne w domu jednorodzinnym znajdującym się 300 m od piaszczystej plaży. Nasza siedziba położona jest w typowo wczasowej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu oddalonej o 20-25 min. spaceru od centrum miasta. W naszym sąsiedztwie prosperuje kilka stołówek sezonowych, serwujących smaczne, acz niedrogie obiady domowe. Naszym gościom oferujemy możliwość parkowania auta na posesji ...

Kołobrzeg - zobacz pozostałe miejsca noclegowe:

  • noclegi nad morzem
  • Atrakcje nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
apartamenty w rowach