Karwia Ośrodki wczasowe

Home > Karwia > Karwia Ośrodki wczasowe

OWR Barbara Karwia

Cena od 40 do 100 zł/os.
Do Plaży: 250 m.
ul. Kolorowa 4, Karwia, Karwia

Dom Wczasowy BARBARA położony jest w centrum Karwi. Odległość 300 metrów od pięknej,szerokiej i piasczystej plaży, z łagodnymi zejściami to jedynie 5 minut pieszo. Wioska od morza oddzielona jest pasmem wydm porośniętych sosnowym lasem. Wyjść na plażę jest kilka, każde bardzo malownicze, wyglądają jak brama do słonecznego, morskiego świata! Sama plaża jest bardzo szeroka, ma nawet 80 m, a piasek na niej to najlepszy piasek na polskim wybrzeżu.

Oferty dla grup zorganizowanych.

NASZA OFERTA:

Posiadamy wygodne i przestronne apartamenty oraz pokoje 1-, 2-. 3- a nawet 4- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV LED, czajnikami bezprzewodowymi, część z balkonami i lodówkami, dla 70 osób.

Łącznie w obiekcie są 22 pokoje rozmieszczone na trzech piętrach oraz 2 apartamenty. Nie posiadamy windy, natomiast mamy szeroką klatkę schodową.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.