Dodano: 15:34, 27.12.2016

Długie weekendy nad morzem w 2017 roku

http://www.kaboompics.com/

Kiedy najlepiej wziąć urlop, aby mieć długi weekend w 2017 roku? W nadchodzącym roku czeka nas aż sześć długich weekendów. Będzie można przyjechać nad morze :), nie tracąć dużo urlopowych dni, a wypoczywając sporo.

Zaczyna się niefortunnie, ponieważ 1 stycznia czyli Nowy Rok wypada w niedzielę, ale już za chwilę pierwszy dzień wolny - święto Trzech Króli w piątek 6 stycznia, co daje nam pierwszy długi weekend w 2017 roku. Zima nad morzem? Czemu nie :) 

Można też pomyśleć o wiosennym pobycie. Kolejny dłuższy odpoczynek, bowiem czeka nas w kwietniu. 17 kwietnia będziemy świętować Poniedziałek Wielkanocny. Wielkanoc w tym roku późno więc można się spodziewać że będzie fajna wiosenna pogoda.

Wymarzona Majówka nad morzem

Święto Pracy (1 maja) przypada w 2017 roku w poniedziałek, a w środę mamy Święto Konstytucji 3 Maja. Wystarczy więc wziąć jeden dzień urlopu, by cieszyć się z pięcioma dniami wolnego. jak dodamy dwa kolejne dni urlopu to zrobią nam się małe wakacje z 9 dniami wolnymi :) - Oferty wiosenne zobacz tu: Wiosna nad morzem

Szansę na kolejne cztery dni wolne od pracy, ale pod warunkiem wzięcia jednego dnia urlopu, będziemy mieli w połowie czerwca. Boże Ciało wypadnie 15 czerwca, tradycyjnie w czwartek.

Mały wakacyjny długi weekend wypada w sierpniu Dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia), które wypada we wtorek. Urlop w poniedziałek zapewni nam cztery dni wolnego. Zobacz wolne terminy na wakacyjny wypoczynek

Kolejne święto - Wszystkich Świętych (1 listopada) wypadnie w środę. Jeśli chcielibyśmy więc mieć dłuższy wypoczynek, musimy wziąć co najmniej dwa dni urlopu.

W 2017 roku Święto Niepodległości (11 listopada) wypadnie w sobotę, dlatego pracodawcy będą zobowiązani do oddania mam dnia wolnego w innym terminie. Jak dobrze pogadamy może trafi się nam w cieplejszym terminie :)

10 dni świętowania nad morzem

Święta nad morzem? W 2017 korzystnie wypadnie Boże Narodzenie: 25 grudnia to poniedziałek, a drugi dzień Świąt 26 grudnia wypadnie we wtorek. Nie musimy więc brać urlopu, by odpoczywać przez cztery dni. Sylwester 31 grudnia wypada w niedzielę a Nowy Rok 2018 w 1 stycznia w poniedziałek. Jeśli zdecydujemy się więc na wzięcie trzech dni urlopu, będziemy wypoczywać aż do 2 stycznia (wtorek), Daje to nam 10 dni świętowania. Zobacz oferty Sylwester nad morzem

Podoba Ci się ta wiadomość ? Kliknij:
Więcej: