noclegi nad morzem

OPEN'ER FESTIVAL 2017 Gdynia

Termin: 28.06-01.07.2017
Miejsce: Lotnisko Kosakowo Gdynia
impreza Open'er Gdynia fot. M.Murawski
Open'er Gdynia fot. M.Murawski

Artyści których zobaczymy na Open'er Festival 2017

Na Openerze zagrają m.in. takie gwiazdy światowej muzyki

RADIOHEAD

ŚRODA 28/06/2017 ORANGE MAIN STAGE

Radiohead to bez wątpienia jedna z najważniejszych współczesnych grup muzycznych, a z całą pewnością najbardziej wpływowa. Powstali w 1985 roku w Abingdon, niecałe 20 kilometrów od Oxfordu, z którym zespół kojarzony jest do dziś. Skład zespołu od samego początku jest niezmienny: Colin Greenwood , Jonny Greenwood, Ed O'Brien, Philip Selway i Thom Yorke.

FOO FIGHTERS

CZWARTEK 29/06/2017 ORANGE MAIN STAGE

Współczesna muzyka rockowa bez Foo Fighters byłaby nie tyle uboższa, co niekompletna. To zespół, który mimo statusu gigantycznej gwiazdy nadal ma ogromny dystans do siebie, poczucie humoru i co najważniejsze, potrafi wytworzyć ze swoimi fanami więź bezgranicznej sympatii.

G-EAZY

CZWARTEK 29/06/2017 ORANGE MAIN STAGE

Ma 27 lat i wyrasta na jednego z najważniejszych graczy na rapowej scenie w USA. G-Eazy, którego niektórzy nazywają największą konkurencją Drake’a, przyjedzie w przyszłym roku na Open’era.

JAMES BLAKE

ŚRODA 28/06/2017 ORANGE MAIN STAGE

Występy Jamesa Blake’a uchodzą za jedne z najlepszych i najbardziej emocjonalnych we współczesnej muzyce elektronicznej, choć trzeba dodać, że Brytyjczyk jest już w zupełnie innym punkcie kariery niż 3 lipca 2011 roku. 

MAC MILLER

PIĄTEK 30/06/2017 ORANGE MAIN STAGE

Fani Maca Millera mogą odetchnąć z ulgą. Artysta dotrzymał słowa i pojawi się na kolejnym Open’erze. Co więcej, w Gdyni wystąpi już z zupełnie nowym materiałem, co kilka miesięcy temu nie byłoby możliwe. Jego najnowsza płyta „The Divine Feminine” ukazała się w połowie września i cały czas zbiera świetne recenzje. To dojrzały album i dopracowany materiał, który razem z Millerem przygotowali m.in.: Anderson .Paak, Kendrick Lamar i jego obecna życiowa partnerka, Ariana Grande.

PROPHETS OF RAGE

PIĄTEK 30/06/2017 ORANGE MAIN STAGE

„Make Poland Rage Again”, to hasło przyświeca supergrupie złożonej z członków Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill, która latem zagra na Open’erze!

Aktualna sytuacja polityczna i społeczna na świecie wymagała głośnego i godnego komentarza muzycznego. Kto zrobi to lepiej, niż muzycy związani z najbardziej zaangażowanymi politycznie kapelami, jakie znamy? Prophets Of Rage łączą siły Toma Morello, Tima Commerforda i Brada Wilka (Rage Against The Machine), Chucka D i Dj Lorda (Public Enemy) oraz B Real’a (Cypress Hill). Pod wspólną nazwą zaczerpniętą z tytułu utworu Public Enemy postanowili przypomnieć najważniejsze utwory swoich macierzystych grup i zająć wyraźne stanowisko.

Bilety

  • karnet 4 dni - od 469 zł/os
  • karnet 4 dni + pole namiotowe - od 549 zł/os
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) - od 349 zł/osKUP
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - od 409 zł/osKUP
  • bilet jednodniowy, 28 czerwca - 239 zł/os
  • bilet jednodniowy, 29 czerwca - 239 zł/os
  • bilet jednodniowy, 30 czerwca - 239 zł/os
  • bilet jednodniowy, 1 lipca - 239 zł/os

Bilety na wszystkie dni festiwalu można nabyć poprzez stronę: https://www.alterart.pl/

Zobacz więcej na temat: Opener Festival Gdynia