Dźwirzyno Ośrodki wczasowe

Home > Dźwirzyno > Dźwirzyno Ośrodki wczasowe

OWR BRYZA Dźwirzyno

Pokoje z łazienką, chłodziarką, TV i balkonem

Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnego BRYZA położonego w zacisznej części Dźwirzyna, otoczonego pięknym, pachnącym sosnowym lasem. Jest to wymarzone miejsce dla wszystkich pragnących spokoju, wspaniałego morskiego powietrza, szumu fal a także grzybiarzy i wędkarzy. Oferujemy wczasy i pobyty rehabilitacyjne. Naszych Gości obsługujemy w języku polskim i niemieckim. Trzypiętrowy budynek główny z windą posiada przytulne pokoje, przystosowane również do przyjmowania osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, balkon, TV-sat, telefon i chłodziarkę. OWR BRYZA dodatkowo dysponuje salą konferencyjna na 40 miejsc.

NASZA OFERTA:

Do dyspozycji Gości: fryzjer, kosmetyczka, kompleks basenowy (2 baseny kryte, sauna, jacuzzi oraz brodzik dla dzieci) solarium, kawiarnia organizująca wieczorki taneczne, baza rehabilitacyjna oferująca szeroką gamę zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz hydroterapii.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Dźwirzyno podobne noclegi