Bobolin Domki Letniskowe

Home > Bobolin > Bobolin Domki Letniskowe

Domki LILIOWA ZATOKA Bobolin

NOWE, KOMFORTOWE DOMKI

Cena od 25 zł/os.
Do Plaży: 900 m.
ul. Kwiatowa 4B, Bobolin

Każdy domek składa się z: - dwóch, przestronnych sypialni z garderobami. W każdej z nich znajdują się 2 podwójne łóżka małżeńskie - pokoju dziennego z wersalką, stołem, krzesłami oraz TV z dostępem do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej - w pełni wyposażonego aneksu kuchennego - łazienki Przed domkiem znajduje się zadaszony taras oraz oddzielny ogródek z kompletem mebli i grillem. W domkach obowiązuje zakaz palenia papierosów - palenie dozwolone jest wyłącznie w wyznaczonym do tego miejscu.

CENNIK:

PROMOCJA OD KWIETNIA DO 20 CZERWCA ORAZ OD 1 WRZEŚNIA CENA OD 100 ZŁ/doba za domek! SUPER OFERTA DLA EMERYTÓW do 15.06 i od 1.09 OD 80 ZŁ/doba za domek!   Ceny uzgadniamy indywidualnie - prosimy o kontakt telefoniczny. Dodatkowo płatna opłata klimatyczna. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł (na wypadek uszkodzenia mienia). Jest ona zwracana w dniu wyjazdu. Pobieramy opłatę za zużycie energii elektrycznej według wskazań licznika. W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezygnacji z pobytu zaliczka jest bezzwrotna. Doba rozpoczyna się od godziny 15 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10 dniu wyjazdu. Serdecznie zapraszamy!

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.