Aktualności

Jak prawidłowo zadbać o bezpieczeństwo podczas rejsu?

Jak prawidłowo zadbać o bezpieczeństwo podczas rejsu? 20:25 29.12.2017 |

Przed wypłynięciem w rejs powinno się przede wszystkim zadbać o rzecz podstawową – bezpieczeństwo każdego z uczestników. Musimy przykładać uwagę nawet do rzeczy, które mogą wydawać się błahostkami.

więcej

Kiedy długi weekend nad morzem w 2018? Już teraz zaplanuj wypad nad morze

Kiedy długi weekend nad morzem w 2018? Już teraz zaplanuj wypad nad morze 15:32 25.11.2017 |

Jeżeli interesuje Was jak sobie zaplanować dodatkowy pobyt nad morzem podpowiadamy jakie będziemy mieli wolne dni w 2018 roku. Połączenie kilku dni wolnych da nam ulubione przez wszystkich długie weekendy. A niektóre w 2018 roku będa naprawdę długie.

więcej

Oświadczyny nad morzem

Oświadczyny nad morzem 08:18 16.10.2017 |

Oświadczyny to wyjątkowa chwila, którą wielu z nas chce celebrować w scenerii zapierającej dech w piersiach. Jedni wybierają bardziej tradycyjne miejsca, planując  wspólne chwile w domowym zaciszu czy organizując kolację przy świecach w romantycznej restauracji. Inni zabierają wybrankę w magiczne, często odległe miejsca. Jedną z takich scenerii, o których marzy wiele par, jest nadmorska plaża,  szczególnie podczas zachodu słońca, kiedy może być wyjątkowo piękna. Jednak czy oświadczyny nad morzem to dobry pomysł aby, przeżyć tą wyjątkową chwilę?

więcej

Nadmorskie spacery. Gdzie wędrować?

Nadmorskie spacery. Gdzie wędrować? 18:33 24.08.2017 |

Nadmorski krajobraz jest nudny i wszędzie taki sam? Nic bardziej mylnego! Polskie wybrzeże to region atrakcyjny nie tylko dla miłośników plażowego leniuchowania, ale także dla złaknionych pięknych widoków piechurów.

więcej

Skocz ze spadochronem tandemowym nad Bałtykiem!

Skocz ze spadochronem tandemowym nad Bałtykiem! 13:35 27.07.2017 |

Latem w poszukiwaniu wypoczynku nad Morze Bałtyckie przyjeżdża wielu Polaków. Większość wyleguje się wtedy na plaży, ale również do wyboru mamy o wiele więcej atrakcji. Jedną z nich jest skok spadochronowy w tandemie. Gdy chcesz zobaczyć Bałtyk z wyjątkowej perspektywy, to propozycja przeznaczona właśnie dla ciebie!

więcej

Urlop na ostatnią chwilę? Szybka gotówka na wakacje od zaraz!

Urlop na ostatnią chwilę? Szybka gotówka na wakacje od zaraz! 10:20 19.07.2017 |

Kiedy w końcu uda nam się znaleźć kilka wolnych dni od pracy w wakacyjny czas, to wcale nie jest za późno na udany urlop. Często spontaniczne wakacje są bardziej udane, a oferty last minute to te najtańsze. Mimo to jednak pieniędzy na wyjazd jest zawsze za mało. Chętnie pomożemy, doradzimy i wybierzemy dla ciebie najlepsze rozwiązanie finansowe. Szybko i korzystnie!

więcej

"Projekt Plaża TVN" zawita do 6 polskich kurortów

"Projekt Plaża TVN" zawita do 6 polskich kurortów 12:15 11.06.2017 |

Po raz dziesiąty ekipa telewizji TVN oraz serwisu internetowego player.pl wyrusza w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów podczas gorącego lata na polskim wybrzeżu. W tym roku „Projekt Plaża” zawita do takich kurortów jak: Kołobrzeg, Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn. Pierwsza lokalizacja już od 1 do 9 lipca 2017 roku.

więcej

Zobacz najlepsze kąpieliska nad Bałtykiem z "Błękitną Flagą"

Zobacz najlepsze kąpieliska nad Bałtykiem z "Błękitną Flagą" 14:30 03.06.2017 |

31 polskich kąpielisk i 8 marin otrzymało w 2017 roku międzynarodowy certyfikat "Błękitnej Flagi" świadczący o czystej wodzie i bezpieczeństwie na kąpielisku.

więcej

Największy hotel w Polsce powstanie w Pobierowie

Największy hotel w Polsce powstanie w Pobierowie 09:54 28.01.2017 |

Ponad 2200 osób pomieścić ma największy hotel w Polsce. Jego realizacja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Na obszarze 30ha po byłej  jednostce wojskowej w Pobierowie, swój pięciogwiazdkowy hotel wybuduje Tadeusz Gołębiewski. 

więcej